Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Olmuş mu ne sanki :)

Ugurkan83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 haftalık issizlik iyi geldi bana photoshopu daha yakından tanımaya basladım :)

WhdwF.jpg

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Eline sağlık Ugurkan83 çok hoş görünüyor
kendimi eğlencenin ortasında hissettim bakınca.

Banada yaramıştı işsizlik zamanında 5 ay işsiz kaldım 3 ayda 3dsmaxı öğrendim :))

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Uğurkan yazısı havada kalmış :)

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Bence iyi görünüyor ama yine de bir iki şey söyleyeceğim.
1. Orda kartal mı ne var onu kaldır. Arkasındaki beyaz şeyleri de.
2. İsimdeki yansımayı daha belirgin hale getir.

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
eğlenceli ve hoş görünüyor..

Ugurkan83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkürler arkadaslar yorumlarınız icin tasarıma özen göstermedim photoshopu cözme isine sevindim onun icin yayımladım o calasmamı.. bu da yenisi :)
lUwW4.jpg

bir öncekinde zemin vs. kopya idi ama bunun herseyini kendim yaptım arı hariç :)

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
işsiz kalmak bu bakımdan iyi işte :) photoshopu çözüyorsun yalnız sana tavsiyem hazır hiçbişey kullanma kendi brush'ını kendin yap ve pratik yaparak daha fazla şey öğrenirsin..
ve photoshop'un kardeşlerinden bir tanesinide unutma illustrator tabiki :) yalnız kalmayı sevmiyor o :)

Ugurkan83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işsiz kalmak bu bakımdan iyi işte :) photoshopu çözüyorsun yalnız sana tavsiyem hazır hiçbişey kullanma kendi brush'ını kendin yap ve pratik yaparak daha fazla şey öğrenirsin..
ve photoshop'un kardeşlerinden bir tanesinide unutma illustrator tabiki :) yalnız kalmayı sevmiyor o :)

ben yılların mac g4'cüsüyüm gazete dergi icin gerekenleri biliyordum (decube, ışık ayarları, arada bir zeminli yazılar vs).. pc de yeniyim evde laptopla yeni yeni ogreniyorum photoshopun bu özelliklerini.. brush işine dün girdim güzel bir site buldum ordan baya bi' brush indirdim :)

hilmicekic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben yılların mac g4'cüsüyüm gazete dergi icin gerekenleri biliyordum (decube, ışık ayarları, arada bir zeminli yazılar vs).. pc de yeniyim evde laptopla yeni yeni ogreniyorum photoshopun bu özelliklerini.. brush işine dün girdim güzel bir site buldum ordan baya bi' brush indirdim :)

Güzel gözüküyor. Siteyi en azından özelden paylaşabilir misin?