Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Panoramik albüm sayfa tasarımı hakkında acil yardım lütfenn :(

monephelia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar.yazarak anlatamam belki diye görsel olarak ekledim sorunumu.Yardım edebılırsenız çok sevınırm :(

7oNqA.jpg

NGCYY.jpg

Son düzenleme:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
36x65 cm olan çalışma sayfanızınıda 300 Dpi a ayarladınız mı? ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Aklıma ölçüden başka bir şey gelmiyor. Belki biri 300 pixel/inc diğeri 300 pixel/cm de olabilir ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sorununuzu çözmenize sevindim. Kolay gelsin ...

monephelia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir sorum daha olacak "yürü git işine" diyeceksiniz ama kusura bakmayın yeniyim photoshopta :) 35*65 cm çalışma sayfasında pattern uygulaması çok küçük kalıyor.Bunu nasıl ayarlayabilirim acaba ?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Tam anlayamadım ama eğer Layer Styles deki Pattern bölümünü soruyorsan altında % olarak ayar yeri var ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de bilmiyorum kusura bakmayın. Çalışmanızı ne amaçlı kullanacaksınız bilemiyorum ama 300pixel/inc yerine 150 pixel/inc sayfa boyutu kullanırsanız pattern boyutu 2 kat büyümüş olur ...

monephelia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben de bilmiyorum kusura bakmayın. Çalışmanızı ne amaçlı kullanacaksınız bilemiyorum ama 300pixel/inc yerine 150 pixel/inc sayfa boyutu kullanırsanız pattern boyutu 2 kat büyümüş olur ...

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için :) Panoramik albüm arka fon olarak kullanmak istemiştim.Çalışmanın 300 dpi olması gerekiyor baskı için.Oyüzden 150 dpi indiremiyorum