Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Party afişi

MESUT MERMER

🌱Yeni Üye🌱
okulum için hazırladığım party afişini sizlerle paylaşmak istedim ben 11. sınıf grafik öğrencisiyim yani acemiyim yorumlarınız bana altın değerinde olcaktır.Şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fena sayılmaz bir parti afişi için ama afişindeki bayanın dekupe işleminde haytları biraz daha yumuştmanı tavsiye ederim çok keskin ve kötü dekupe edilmiş kolay gelsin

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
başka bi bayan kullansaymışsın ve ellerde cok barız hata var kesiminde kolay gelsin

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Afişte espas hatası var. Tipografiye önem verilmemiş.! Ayrıca materyal olarak kullandığınız görsel biraz kalitesiz. Renk uyumu ve gereksiz efektler kullanılmış. Fontları yatay yapıyım derken transform larını bozmuşsunuz.

Üzgünüm benim hoşuma gitmedi bu afiş...

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
dekube hiç ii olmamış bence daha dikkatli ve düzenli çalış derim ellerine sağlık

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
tipografi hoş olmamış ayrıca kadının dekupesi çok kötü gözüküyor bunlar üzerinde biraz çalışırsan olacak genel itibari ile olmuş

MESUT MERMER

🌱Yeni Üye🌱
bu benim bilgisayar üzerinde ilk çalışmam tabikide hatalarım olcak kusursuz bir çalışma demiyorum yorum yapanlara teşşekkür ediyorum

ÖsSkEe

🌱Yeni Üye🌱
gzl bir afiş ama dekupesi çhok kötü olmuş...

grafi_cumali

🌱Yeni Üye🌱
bence kesinlikle dekupe yapmayı öğrenmelisin...
çalışmanı bozan tek şey olmuş.

erkann

🌱Yeni Üye🌱
Bence o bayanı ordan kaldır yerine arka plan olarak bir vektörel bayan koyabilirsin ve party bilgilerinide daha detaylı olarak girmeni tavisye ederim,font olaraktadaha hoş bişyeyler kullanabilirsin.özelden msj yada mal atarsan yardımcı olabilirim font ve vektör konusunda başarılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

MESUT MERMER

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için teşekkür ederim ama nasıl yapabilrim dekupeyi bi kolay yolu varmı ne kadar uğraşsam da ufak tefek potlıklar oluyor yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekür ederim :neutral1:

baskha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Seçtiginiz resimi iyi bir seçim olarak görmedi ayrıca resimi kesim tarzınını bir az geliştirmeniz gerek

saygılar.

Psikolog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dekube hiç ii olmamış bence daha dikkatli ve düzenli çalış derim ellerine sağlık

evet bencede decupe pek olmamış ve resimdeki bayanın çözünürlüğü çok düşük. ama yinede ellerine sağlık:)

ByGizmo

🌱Yeni Üye🌱
kızın dekobesi hiç iyi olmamış parmak arası falan artı reng uyumları güzel değil yinde paylaşım ve emeğin için teşekkürler kardeşim...

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
okullarda her şeyi öğretiyorlar da bir türkçeyi öğretemiyorlar anlaşılan
party diye bir kelime yok türkçe de parti afişi diye yazıp sunarsan çalışmanı isabetli olur
var olan eksiklikleri arkadaşlar belirtmişler zaten tekrarlamanın lüzumu yok
ellerine sağlık

Baterist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
''Bence'' bayanı değiştirmelisin.