Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

paula cafe reklam

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

paulacafe2qj6.jpg

Benzer konular

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. siyah zemin göz yoruyor bu reklam için gitmemiş..
2.yazı fontu fena değil ama sade beyaz ve birazda parlaklık verilse daha iyi olurdu
3.bu cafe için öne çıkan kahvemi, reklam amacına uygunmu?
önerim arka fon rengini değiştirmen ve birden fazla görsel kullanman
emeğine sağlık... kolay gelsin

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
üzerinde çok sey söylenebilir, ama ben bu reklama bakip canım kahve çektiyse reklam amacına ulasmis demektir. dogukan arkadasimin siyah göz yoruyor yorumuna katilmiyorum zira bu bir dergi reklami olacaksa, o derginin sayfalarını herhangi birine hızla cevirmesini söyleyin ve sonra aklında kalan bes sayfa sorum bu sayfa aklında kalan sayfalardan biri olacaktir. eline saglik

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
siyah zemin üzerinde bence hoş olmuş eline sağlık sade bir çalışma

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
tasarım açısından bşy göremedm ama fontlar çok küçük kalmış biraz daha uğaşsaydn keşki.

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beyaz A4 sayfa içerisine siyah noktayı nereye koyarsınız? kahve doğru yerde, rengin güzel ellerin kolların dert görmesin...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
siyahla çok hoş olmuş...asla vazgeçme derim...benim gözünü yoran tek şey dumanın fazlasıyla yoğun olması..sigara dumanı gibi görünüyo...ama belki amacın, slogandaki kokuyu vurgulamak içinse o zaman ok...başarılı bi çalışma...tebrikler...az ama öz...

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Bu reklam sadece kahve satan bir dükkan için tasarlandı. ve ben siyah renkten vazgeçemedim. Yazı karakterli için özellikle küçük kullandım, çok sevmiyorum koca koca puntolarla bişeyler anlatmayı. Küçük yazıların daha dikkat çekici olduğunu düşünüyorum. Tasarım açısından evet çok böyle bişey yapma gereği duymadım. İllaki efektler vereyim gölgeler kabartmalar vs. Tarz olarak daha düz daha sade işleri seviyorum galiba ben.
Yorumlarınız beni daha ileriye götürecektir. Teşekkür ederim

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım güzel olmuş ama ben çok farklı birşey söyleyeceğim. Kahvenin dumanı sonradan eklenmiş büyük ihtimalle ama bu duman sigara dumanı ve garip duruyor

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Siyah fon yerine koyu kahve bir fon kullansaydın fincanın gölgesinide vurgulayabilirdin.
Logosu çok güzelmiş. Eline sağlık

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
o kahvenin enfez kokusunu hissedemiyorum. yerinde olsaydım fona kahverenği kullanırdım merkeze doğru açılarak rengi geçişli bir fon. koyu kahveden kahverenğine. burda kullanmış olduğun sloğanı kahvenin dumanı yerinde kullanırdım ki ordak çıkıyormuş gibi bu şekilde bizede hissettirirdi. iyi çalışmalar diliyorum.

Skylight

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pacp10 katılıyorum kahvenin dumanı sigara dumanına benziyor. Onun dışında güzel bir çalışma emeğine sağlık

xyzh

🌱Yeni Üye🌱
Font hatası ön planda kahve fincanı çok sade marka konulabilirdi ve sadece marka ordada olabilirdi kahvenin dumanı yanlış duman olarak görünüyor lanse yok renk de arkadaşlara katılıyorum... Teşk.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
katılıyorum lola1903'e.. fontlar küçük, tipografi zayıf kalmış, belki daha canlı bir tipografi daha çok iş görebilir.. kolay gelsin.

erdemirsi dikkate alın tipografi konusunda; emin adımlarla duayen olma konusunda ilerliyor. gerçi bence güzel ama o diyorsa vardır birşey. fincan havada kalmış. zemin güzel bence de. dumana az biraz beyazlık belki sigara dumanı havasından kurtarır.ellerinize sağlık.

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
siyah zemini bende sevdim sade hoş bir çalışma emeğine sağlık

saris

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm oncelikle calisman icin tebrikler ama kimse farketmemis sanirim kahvenin kokusunu (duyabiliyor) musunuz yazmissin.