Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo

botan47

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tori.com.tr
Merhaba arkadaşlar ben Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo sözleşmede sadece cansel seçeneği çıkıyo başka bişi çıkmıyor neyden olabilir aceba

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar ben Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo sözleşmede sadece cansel seçeneği çıkıyo başka bişi çıkmıyor neyden olabilir aceba

Bu soruya cevap vermek için; önce sorunuzu anlamak gerekiyor?
Telafuz, yazım ve imlanızı+ anlatım biçiminizi düzeltirseniz, size daha kolay yardımcı olabiliriz.

Anladıgım kadarıyla bir cevap veriyim:
Sözleşmeyi kabul ediyorum("I Accept...") seçeneğini aktif ettiginizden ve kurulum sırasında tüm programların kapalı oldugundan emin olun ve daha önce kurulum yaptıysanız, tamamen kaldırın(remove) veya başka kurulum cd' si deneyin.

Kolay gelsin.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

çıkan hatayi Print screen yaparak foruma eklermisiniz? daha net soru anlayabilmek için...

ama bence programmı yalnış kurum yapmışsınız... Kaldırıp tekrar yükleme yapın

botan47

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tori.com.tr
çıkan hatayi Print screen yaparak foruma eklermisiniz? daha net soru anlayabilmek için...

ama bence programmı yalnış kurum yapmışsınız... Kaldırıp tekrar yükleme yapın

adszvu3.jpg

arkadaşlar şöyle bi hataveriyor kurulumuna baktım anlatıldığı gibi kurdum linkte resim var yardımcı olursanız sevinirim

attrition

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeş, gerçeği CS3 kurmadım hiç, ama sen sözleşmeni sona çek, bir ora bak, belki orada işaretlemen gereken bi alan var.

soneraktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar şöyle bi hataveriyor kurulumuna baktım anlatıldığı gibi kurdum linkte resim var yardımcı olursanız sevinirim

Licence Agreemente penceresinin altına kadar in belki orda işaretlemen gereken bir kutucuk olabilir.
Sadece tahmin :)

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Asansörü en alta kadar indir, sözleşmenin hepsini okuduğundan emin olmak için bazen böyle yapılıyor. O zaman next butonu çıkacaktır diye tahmin ediyorum

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
aynı sisteme daha önce yine bir cs3 kurulmuş olabilir, ve sanırım deneme süresi bittikten sonra silinmiş, şimdi siz tekrar yüklemeye çalışıyorsunuz, ve doğal olarak size "lisans alın siz daha önce cs3'ü denediniz" diyor :) olay bu... lisanslı kullanmanız lazım, doğrusuda bu zaten :D

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
aynı sisteme daha önce yine bir cs3 kurulmuş olabilir, ve sanırım deneme süresi bittikten sonra silinmiş, şimdi siz tekrar yüklemeye çalışıyorsunuz, ve doğal olarak size "lisans alın siz daha önce cs3'ü denediniz" diyor :) olay bu... lisanslı kullanmanız lazım, doğrusuda bu zaten :D

Öyle bir sorunda programı kurar; ancak açmaz programı kilitli tutar... Lisans alın der.

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle bir bilgisayardaki tüm programları kapat ve bilgisayaromdaki c klasörüne gir ordanda adobe klasörüne gir photoshopa ait herşeyi sil eğerki silinmezse bilgisayarı güvenli modda çalıştırmı nasılmı bilgisayarı yeniden başlat ve açılırken f8 butonuna elinle sürekli olarak bas ve ekran siyah olarak karşına çıkıcak ordanda üstte güvenli mod yazan yeri tıkla ve bekle bire kaç snye sonra ekran tam olarak açılır sonra tekrar c ye gir photoshopa ait tüm içeriği sil eğerki silinmezse yine bilgisayarını yeniden başlat ve birşeye basma bırak kendi kendine açılsın ve yeniden c ye gir bu sefer photoshop a ait herşeyi silicek emim olabilirsin...ve ondan sonra programı rahatça kullanabilirsin...