Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pinebay oteli şarap şişesi etiket yarışması çalışmam

ksercan5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pinebay şarap şişesi yarışması için hazırladığım etiket... Ama maalesef yarışma iptal edildi. Sadece %25 indirim kazandım...

197663medium.jpg

Benzer konular

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o adamlar sana indirim verdiklerine göre logonu mutlaka günün birinde kullanacak bu uyanıklar arkadaşım ahh arkadaşım ahh :S çalışman genel itibarıyla güzel eline sağlık hatta benim çok hoşuma gitti paylaştığın için teşekkürler

ksercan5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aslında yetkililer bana Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme kurumunun yazısını gönderdiler. Kurum böyle bir üretime izin vermediği için yarışmayı iptal etmişler. Sağlık olsun. Tecrübe oldu. Yorumlarınız için teşekkürler.

dejavu_gr

🌱Yeni Üye🌱
şarap yarışması

selam arkadaşım..katıldığın yarışmanın etiketini gördüm ellerine sağlık güzel olmuş..bende aynı yarışmaya katıldım..2 tasarımım finale kaldı ..ve yarışma iptal değil ne sitesinde nede bildiride böyle birşey yok kişisel olarak..böyle birşey olduğunu nerden öğrendin?ayrıca kulaktan dolma şeylerle böyle konuşma çünkü adamlar etiketleri 1 yıl önceden hazırlatıyor..yani daha önceden haber veriyorlar zaten kişiye..böyle bir sorunun yada iptal edilme gibi birşeyin varsa yetkiliyle konuşabilirisin ..iyi günler.

ksercan5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İptal oldu dediler ancak şu anda tekrar değerlendirmeye alacakları bildirildi... İlk yazdığım iptal yazısı bana e-mail ile otelin yetkilisi tarafından bildirildi. İstersen sana bir örneğini gönderebilirim. Kulaktan dolma konuşacak yaşta bir kişi değilim. Saygılarımla...