Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Psd, fh11, cdr gibi uzantılı dosyalarınızı önizleyin !

hllyyc

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiking.com
Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir kullanmakta olduğum ve bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşmadığım bir eklentiyi paylaşmak istedim.
Bu eklenti

+ Photoshop
+ Freehand
+ CorelDraw
+ Illustration

gibi birçok programa ait psd, fh11, cdr, ai gibi uzantılı dosyalarınızın; "klasör içerisinde" jpg dosyalarınız gibi küçük önizlemelerini görebilmenize yarar.

Yapmanız gereken tek şey dosya içerisinde bulunan 4 dosyayı ( dll ve reg ) "C:\Program Files\Common Files\Adobe\Shell" klasörüne atmanız ( yoksa kendiniz oluşturun ) ve .reg uzantılı kayıt defteri dosyalarını çift tıklayarak evet demeniz yeterli olacaktır. Gerekmiyor ama bir de bilgisayara reset atmanız yararlı olacaktır.

buradan indirebilirsiniz.

gunelayvaci

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eskiden ben de kullanıyordum (32 Bit), ama şimdi windows 64 bit kullanıyorum, ne yazık bunda çalışmıyor... Sizin mesajı görünce tekrar bir umutla denedim ama, olmadı.
3D Max için yaptım, çok kullanışlı.

hllyyc

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiking.com
Eskiden ben de kullanıyordum (32 Bit), ama şimdi windows 64 bit kullanıyorum, ne yazık bunda çalışmıyor... Sizin mesajı görünce tekrar bir umutla denedim ama, olmadı.
3D Max için yaptım, çok kullanışlı.

hayal kırıklığı için üzgünüm, ama araştırıp bulursam yine burada paylaşabilirim :)