Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

saklı bahçe a5 broşür

mimge87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baskıya gitmeden önce yorumlarınızı almak istedim.
arkankapakew7.jpg

isayfalaruu2.jpg

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
bütün çalışmalarınız kırmızı ağırlıklı, bu rengi çok seviyorsunuz galiba... Ana tonlardan çıkıp ara tonlarda dolaşın bence, illaki kırmızı tonlarda istiyorsanız içine 40-50 siyah ekleyip koyu bir kırmızı elde edin mesela... ayrıca tasarımın önü ve arkası farklı çalışmalara ait olmuş gibi, ön tarafı sanki koca bir barkod içine oturtulmuş, içi ise düz fon üzerine içi dağıtılmış resimler ve garip bir fontla yapılmış... Bence çalışmanda çok olumsuz yön var, sadelikten uzak, karmaşık, tekrar denemeni tavsiye ederim...

saygılarımla

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çaşılma arkdaşım emegine saglık.

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline saglık

mimge87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk ediyorum arkadaşlar

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
kirmizi çok yordu gözümü, biraz karisik bir is olmus, özellikle ön ve arka kapagi biraz sadelestirmeni tavsiye ederim. birde kirmiziya bogma isi, eline saglik ama üstünde biraz daha çalismak lazim sanki

mimge87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eleştirilerinizi dikkate alıcam. tşk.

sule_ebrar

🌱Yeni Üye🌱
kirmizi çok yordu gözümü, biraz karisik bir is olmus, özellikle ön ve arka kapagi biraz sadelestirmeni tavsiye ederim. birde kirmiziya bogma isi, eline saglik ama üstünde biraz daha çalismak lazim sanki

burhandmr ve SirOfAngels arkadaşlara katılıyorum. Renk konusunda ise kırmızı çok yoğun olmuş denildiği gibi içine biraz siyah ilave yaparsan bu renk kırılır. göz yorucu bir tasarım olmuş...