Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

şebnemferah

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
6023.jpg

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Tek başına Şebne Ferahı koyup Ş harfinin noktası bile yeterdi! Ortada Şebnem Ferah diye bir etken var çünkü. Ellerine sağlık. Şebnem Ferah'a yakışmış bu tasarım :)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
ama sen beni canevimden vuruyorsun cengiz olmuyor ki.. aşik olduğum insanin çalişmasina kötü diyemem ben :D ellerine sağlik arkadaşim..

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
valla aslına bakılırsa benim pek hoşuma gitmedi şahsen çalışma daha iyisi olabilirdi die düşünüyorum... sağ taraf tam yerli yerindede sol tarafda gözümü aşırı derecede rahatsız eden bi uygulama var... kendime kendim yorum yapıyorum olmamış diyorum... tirEdsOuL şebnem ferah için söylenecek söz bulamıyorum ben zaten o tek... teşekkür ederim yorumlar için...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
şebo çok sevdiğim bir sanatçıdır.. özellikle onu seçtiğin için teşekkür ederim :D
Çalışmalarında aynı materyalleri kullanıyosun bir bakıma bu senin tarzın oldu artık ve çalışmalarına bakıldığında işte bu cengizin çalışması dedirtebilirsin..
ellerine sağlık kardeşim

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel bir tipografi çalışması olmuş tabi içinde Şebnem FERAH olunca:)
Eline sağlık cengiz.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
ellerine sağlık Cengiz, bahsettiğin gibi sol taraf benimde pek içime sinmedi, he sağ taraf mı, cillop...! :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
cengız bu konuda senı tek gecıyorum arkadasım..
ders almam lazım senden :D
sebnem zaten tartısılmaz favorım..
emegıne saglık.. gorselını arsıvıme aldım :d

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Ellerine sağlık :) şebnem ferahsız bir hayat düşünemiyorum öncelikle,tek sıkılmadan dinlediğim sanatçı :) çalışman güzel olmuş ama bencede sağ taraf süper, sol taraftaki yazı karakteri ve çizgiler değişebilir, yada o çizgilerin rengi degişebilir, sağdaki alevlere uyum sağlayacak bişey yani. Kolay gelsin.

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet hoş bir çalışma.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
şebo çok sevdiğim bir sanatçıdır.. özellikle onu seçtiğin için teşekkür ederim :D
Çalışmalarında aynı materyalleri kullanıyosun bir bakıma bu senin tarzın oldu artık ve çalışmalarına bakıldığında işte bu cengizin çalışması dedirtebilirsin..
ellerine sağlık kardeşim

teşekkürler aidesing... çalışmalarımda aynı materyalleri kullanmam bakıldığı zaman beni anımsatmasını düşündüğümden dolayı... bu materyallere yenilerini katıcam tabiki ama yavaş yavaş olacak...tekrar teşşekür ediyorum...

diğer arkadaşlarada yorumları için teşekkür ederim ama bu çalışmayı değiştircem yeni bi çalışma olarak ve daha iyi bir iş olarak... şebnem ferah ise o tartışmasız 1 numara...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bence yeni çalışmanda ünlü birini kullanma. Bu tarafsız bakışı engelliyor. Başta yazarken ben bile taraf tutmuşum. Şebnem Ferah çalışmanın çok çok önüne geçmiş ki, bu doğal düşününce. Mesala Şebnem'siz olsaydı bu çalışma? Düşünemiyorum ki...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence yeni çalışmanda ünlü birini kullanma. Bu tarafsız bakışı engelliyor. Başta yazarken ben bile taraf tutmuşum. Şebnem Ferah çalışmanın çok çok önüne geçmiş ki, bu doğal düşününce. Mesala Şebnem'siz olsaydı bu çalışma? Düşünemiyorum ki...

açıksası ben bu çalışmaya baktığım zaman gerçekten çok kötü olduğu görüyorum yorum yapan arkadaşalrdanda bunu bekliyorum sanatçıya bakarak yorum yapmasınlar lütfen... şuanda daha iyisi üzerinde yoğunlaştım bakalım sonuç ne olacak... teşekkür ederim efoja...