Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Selam Gençlik

Barikat_48

🌱Yeni Üye🌱
SLm miLLet,önceLikLe site gerçekten çok güseL tasarlayan,arkada$Ların eLine sağLık.Bende photoshop hastasıyım ve o güseL biLgilerinise ortak oLmaya geLdim.Tabi beni aranısa kabuL edersenis!...:wink:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
SLm miLLet,önceLikLe site gerçekten çok güseL tasarlayan,arkada$Ların eLine sağLık.Bende photoshop hastasıyım ve o güseL biLgilerinise ortak oLmaya geLdim.Tabi beni aranısa kabuL edersenis!...:wink:

Hoşgeldin aramıza barikat_48 .. .. Milletten sana iyi forumlar dilerim..

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
aramıza hoş geldiniz iyi forumlar

Barikat_48

🌱Yeni Üye🌱
Te$kkr ederim saoLun ve özr diLerim bir daha oLmas!...

Barikat_48

🌱Yeni Üye🌱
Ya yine ne yaptım ben onu anlamadım.O aradaki büyük harfelerden dolayımı böle konuşma gereği duyuluo onu da anlamadım ve bunda ne gibi bir art niyet olabilir anlam weremedm.Lütfen biras anlayış...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ya yine ne yaptım ben onu anlamadım.O aradaki büyük harfelerden dolayımı böle konuşma gereği duyuluo onu da anlamadım ve bunda ne gibi bir art niyet olabilir anlam weremedm.Lütfen biras anlayış...

:)

Anlayışlı insanlar olmasak sen geldiğinde sana hoşgeldin mesajları kimse yazmaz ve kimse kuralları okuyunuz diye sizin sitedeki üyeliğinizin devamlılığı için böyle bir şeyi belirtmezdi.

Ben dilimiz konusunda size bir şeyler söylemek istiyorum. Bakınız son zamanlarda internet kullanımı ile birlikte zaten yabancılaşan dilimiz bir de bu sebeple anlamsızlaşmaya başladı.

Sizcede dilimizi bu şekilde kullanarak onu yok mu etmeliyiz... Yoksa dilimize sahip çıkıp bu güzel dili korumalımıyız?

Demişsiniz ki anlayış. Sizin durumunuz anlayış göstermekle ilgili bir durum değildir. Aksine sizin dilimiz hakkındaki görüşlerimizi anlayıp bu görüşlerimize anlayış göstermeniz gerekmez mi?

Sürekli söylediğim sözümü size de söyleyeyim:

Dilimize üvey evlat muamelesi yapmayalım. O bizim anadilimiz.

Barikat_48

🌱Yeni Üye🌱
Bunda ne varki ya Türkiye'ye ve Türkçe'ye olan saygım sonsuz:benimkisi sadece yazım alışkanlığı,istesem yabancıda yazabilirdim bu kadar tepki çekeceğimi ve tersleneceğim aklımın ucundan bile geçmezdi neyse teşekkürler yine davranışınız için...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bunda ne varki ya Türkiye'ye ve Türkçe'ye olan saygım sonsuz:benimkisi sadece yazım alışkanlığı,istesem yabancıda yazabilirdim bu kadar tepki çekeceğimi ve tersleneceğim aklımın ucundan bile geçmezdi neyse teşekkürler yine davranışınız için...

Söylediklerimde bir art niyet olmadığını ve doğru olanın bu olduğunu bildiğini tahmin ediyor, bu konuda senin de bizler gibi hassasiyet göstererek bu kötü olan alışkanlığından vazgeçeceğini umuyorum.

Aramıza hoşgeldin. :)

Barikat_48

🌱Yeni Üye🌱
Söylediklerimde bir art niyet olmadığını ve doğru olanın bu olduğunu bildiğini tahmin ediyor, bu konuda senin de bizler gibi hassasiyet göstererek bu kötü olan alışkanlığından vazgeçeceğini umuyorum.

Aramıza hoşgeldin. :)

Baştan güzellikle söylense daha iyi değilmiydi bu kadar uzayacağına neyse saol...

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
size ters bir dille yapılan bir uyarı yok bu kadar alıngan olmayın lütfen... gayet uygun bir şekilde yazılmış herşey...

forumumuza hoşgeldiniz...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Baştan güzellikle söylense daha iyi değilmiydi bu kadar uzayacağına neyse saol...

Siz bu kadar uzadıktan sonra düzeltebildiniz ama Türkçenizi
Esas acı olan da bu değil midir?
Gayet düzgün Türkçe kullanabiliyorken itina ile mahfetmek dilimizi?

Barikat_48

🌱Yeni Üye🌱
size ters bir dille yapılan bir uyarı yok bu kadar alıngan olmayın lütfen... gayet uygun bir şekilde yazılmış herşey...

forumumuza hoşgeldiniz...

İster istemez alıngan olunuyo yapıcak bişey yok ("tugi" bir daha olmaz diyosun ama aynı hataları tekrarlıyosun. Horus ile tanışmadın herhalde) bunu yazan arkadaşın üsluba bakarsanız tehdit edici ya da ne anlaşılıyosa artık.Ben yazım alışkanlığı diyorum bana Türkçe'yi bozmaktan bahsediliyo sadece yazımda var öyle.Bu tavırlar devam edeceğine benziyo neyse size iyi forumlar!...

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
hoşgeldiniz, iyi vakit geçirmeizi dilerim.