Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sevgililer günü afiş çalışması

denisreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum herkeze iyi çalışmalar

sevgililergnbl9.jpg

:iloveyou:

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım CMYK yüklemişsiniz işi..Renkler negatif gözüküyor.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
göremiyorum? yanlışmı yükledin acaba?

budabua

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yazılar gözü çok yoruyor. sanırım photoshop ta glow efekti kullanmışsın, bundan dolayı yazıların keskinliği kalmamış. Demek istediğimi "sevgililer gününüz" yazısı ve hemen altındaki vektörel kalp şeklinin keskinliğiyle karşılaştırırsan daha iyi anlarsın.

Ayrıca içinde içinde çoğunluk olarak vektörel simgeler bulunan çalışmada fotoğrafik görsel kullanımı da içerikte kopukluk yaratmış.

son olarakta kullandığın yıldız parıltıları çok düzenli duruyor, bana hristiyan mezarlığını anımsattı:) burada biraz rastgelelik oluşturabilirsen daha hoş duracaktır.

emeğine sağlık, iyi çalışmalar

denisreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pardon cmyk olarak yüklemişim düzelttim şimdi

graphic1bx8.jpg

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Aşağıda kullandığınız kalp görseli hazır sanırım. Onun haricinde renkler uyumsuz olmuş daha kırmızı veya fuşha tarzı renkler kullansaydınız daha sıcak olurdu bence..

legolas924687

🌱Yeni Üye🌱
yukarıdaki güllerle donatılmış kalp resminin üzerindeki yıldızları aslak aslında daha güzel olur...yıldızlar arka fonda durduğunda daha iyi olacaktır...diğer yazılar veya grafikler ön plana çıkacaktır...

bunun dışında başka bir yazı fontu kullanmanı öneririm...afiş çalışmalarında önemli olan yazının okunaklığıdır...alt kısımdaki çalışmayı çok beğendim ellerine sağlık... ;)