Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sizce hangi web tasarım prg

serbay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar sizce en kolay, kullanışlı ve gelecek vadeden web tasarım proğramı olarak hangisini tavsiye edersiniz.

Benzer konular

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Az önce yazdığım cevap niye görüntülenemiyor. Hatalı veya sakıncalı birşey mi vardı acaba...

12-) İmzada, avatar bölümünde, forum genelinde, yapılan çalışmaların içeriğinde ve özel mesaj yolu ile site reklamı yapmak, Grafikerler.net - Türkiyenin Büyük Grafiker Topluluğu - Grafik - Tasarım - Sanat forumları, Blogları ya da Sosyal Grupları hariç (uzantısı olmasa bile bir site url'si olması), herhangi bir siteden bir link vermek, imzada resim kullanmak, dini içerikli ve aşırı büyük fontla imzaya yazı yazmak kesinlikle yasaktır.

dagci58

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dagciwebdizayn.com
Merhaba.
Mevzu web tasarımı olunca ilk yazdığım mesajıma kendi sitemin adresini de yazmıştım. Yasak olduğunu bilmiyordum çünkü yeni üye oldum.

Profesyonel web tasarım programları çok olmakla beraber benim gibi grafik tasarımcı olup da, kod, script bilmeyenler için basit olmasına rağmen mükemmel görünümlü siteler hazırlamaya elverişli bir program olarak ben "WYSIWYG Web Builder" kullanıyorum.

Tasarımda Flash, ActiveX, Java, Media player kullanmak da mümkün.

Program alışık olduğumuz grafik tasarım mantığı ile çalışıyor. Tasarım bittikten sonra HTML kodlarını, scriptlerini kendi hazırlıyor ve siteyi yayınlayacağımız yere yüklemeye hazır bir paket olarak bütün dökümanları bir araya getiriyor.

Herkese iyi çalışmalar...

serbay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
jomlo hakkında ne dersiniz.

ugura

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tasariland.com
Arkadaşım jomlo derken joomlayı kastediyorsan joomla bir web tasarım programı degil bir cms yani içerik yönetim sistemi joomla ile yapabilecegin siteler standarttır.Template mantıgıyla yada senin yapacagın tasarımla çalışır.

Kullanabilecegin web tasarım programlarına gelirsek
öncelikle grafik programlarını bilmen gerekiyor ki isimlerini yazma geregi duymuyorum
daha sonra html tasarımlar yapmak icin frontpage tarzı programlar bilmen gerekmekte ve tabi daha ileri düzey siteler yapmak içinse kodlama bilmen gerekmekte yani asp,php,.net,js v.s...

serbay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
photoshop, illistratör ve indesing biliyorum. dreamwer öğrenmeyi düşünüyorum. ama web tasarımcılara sorum şu doğru tercihmi, değilse neyi önerir.

ugura

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tasariland.com
başlangıç olarak doğru tercih dreamvaewer veya frontpage ama söyledigim gibi belli bir yere kadar idare eder seni...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
web tasarımcı olmak için en çok we etkliyeci olarak flash bilmem lazım + olarak programlama dili bilmen lazım en önemlisi şu an asp we php ye gölge düşürücek geleciğin dili asp.net dir
ki + bir program istyorsan dremweaver gayet basit we bu programla çok güsell şeyler çıkarabilirsin amas adece düzenleme editörüdür bunuda gözden çıkarmamam gerekir
o yüzden flashsız we programlama dili olmadan siteye site demiyorlar.Program bazında en iyisi photoshop+flash ile siteni yapman dremweaver,frontpage v.b programlarda düzenleyip .html olarak sunman:D

Grapich-X

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.farukcaglayan.net
MS expression Studio(web , blend) başlangıç için biraz zor gelyebilir ama ileriye dönük en iyi web tasarım programlarıdır.expression web web tasarım editörüdür.İçerisinde asp.net template leri ile zenginleştirilmiş bu editöre ek olarak expression blend bir flash dan çok çk daha iyi ve etkilidir :) . Asp.net ve MS Sql İle ilgili bir sıkıntın olursa veya başlamak istersen profilimde iletişim bilgilerini bulabilirsin;)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
MS expression Studio(web , blend) başlangıç için biraz zor gelyebilir ama ileriye dönük en iyi web tasarım programlarıdır.expression web web tasarım editörüdür.İçerisinde asp.net template leri ile zenginleştirilmiş bu editöre ek olarak expression blend bir flash dan çok çk daha iyi ve etkilidir :) . Asp.net ve MS Sql İle ilgili bir sıkıntın olursa veya başlamak istersen profilimde iletişim bilgilerini bulabilirsin;)

senin basseddiğin web programlamaya giriyor arkadaşın öğrenmek istediği web tasarım we hazır şeyler bir yere kadardır o yüzden site yapmak istiyorsa flashı kesinlikle bilmelidir.çünkü web tasarımda önemli olan görsellerle en iyi şekilde anlatmak we dikkati çekmektir ki bunun içinen altarnetif program flashtır tabiki diğer editör ler de yardımcı olarak kullanabilir fakat sadece yardımcı ama flash tek başına yeterli olabilir sadece olaya bide bu yönden bakalım
ayrıca maacım sadece flash öğresin demek değil öncelik wersin diyedir tabiki web tasarımcı olsa bile en azından .html bilmeli we bunlara yarımcı editörleri kullanmalı

Grapich-X

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.farukcaglayan.net
senin basseddiğin web programlamaya giriyor arkadaşın öğrenmek istediği web tasarım we hazır şeyler bir yere kadardır o yüzden site yapmak istiyorsa flashı kesinlikle bilmelidir.çünkü web tasarımda önemli olan görsellerle en iyi şekilde anlatmak we dikkati çekmektir ki bunun içinen altarnetif program flashtır tabiki diğer editör ler de yardımcı olarak kullanabilir fakat sadece yardımcı ama flash tek başına yeterli olabilir sadece olaya bide bu yönden bakalım
ayrıca maacım sadece flash öğresin demek değil öncelik wersin diyedir tabiki web tasarımcı olsa bile en azından .html bilmeli we bunlara yarımcı editörleri kullanmalı

ben 9 yıldır bu sektördeyim:)asp.net ve sql i alternatif olarak söyledim.Expression web bir editördür.Html Programlama da yaparsın:) Web programlama bilgisi olmadan neyin tasarımını yapıcaksın.? unutma html de bi web programlama dilidir.

Son düzenleme:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben 9 yıldır bu sektördeyim:)asp.net ve sql i alternatif olarak söyledim.Expression web bir editördür.Html Programlama da yaparsın:) Web programlama bilgisi olmadan neyin tasarımını yapıcaksın.? unutma html de bi web programlama dilidir.

bende web tasarımcıyım aamcın burda ne oldugun değiil başkalarına en iyi şekilde yardımcı olmaktır.Expression web bir editör oldugunu htm linde bir dil oldugunu biliyorum sadece temelde ne yapması gerektiğini anlatıyorum bize nasıl öğrettilerse we ona lazım olucak şekilde anlatıyorum yorum yaparken lütfen bunları dikkat edelim:)ayrıca bende onu anlatmaya çalıştım programlama dilinden konu açarak bilmeden yapamaz sadece bir yere kadar yeterli olur die dikkatini çekerim:)

talha_wm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
En Göze hitap eden ve gelecek vadeden olarak Flash diorum.

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dreamweaver + photoshop + flash

bu üç program, profesyonel bir webtasarımcı için yeter...

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tek kelimeyle sana FrontPage diyebilirim eğer çalışmaların Css ve Toblo kontrollü olucaksa çok basit hızlı ve güzel kod düzenleyici program..

ByMezarkabul

🌱Yeni Üye🌱
Dizaynplus arkadaşıma katılıyorum FrontPage + Photoshop CS3 + Flash CS3 = Harikalar Yaratabilirsin . . .

maliarkun

🌱Yeni Üye🌱
Kullandıklarım Dreamweaver CS3 + Fireworks CS3 + Swish Max 2.0 ara arada editplus
Sadece tasarım için kullanacaksan editörü çok farketmez bence ama yazılım içinde kullanırım diyorsan Dw kullanmanı tavsiye ederim.

renkselreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tunacaliskan.net
arkadaşların söylediği programlara katılıyorum ama konuyu açan arkadaş acemi olabilir webtasarım konusunda bu yüzdan daha basit programlar önerirseniz daha faydalı olabilir eğer yeni başladıysan sana "web page maker" tavsiye ederim

qaqa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende web tasarımcıyım aamcın burda ne oldugun değiil başkalarına en iyi şekilde yardımcı olmaktır.Expression web bir editör oldugunu htm linde bir dil oldugunu biliyorum sadece temelde ne yapması gerektiğini anlatıyorum bize nasıl öğrettilerse we ona lazım olucak şekilde anlatıyorum yorum yaparken lütfen bunları dikkat edelim:)ayrıca bende onu anlatmaya çalıştım programlama dilinden konu açarak bilmeden yapamaz sadece bir yere kadar yeterli olur die dikkatini çekerim:)

oo hemşerim varmış burda :)