Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer Olarak Grafikerlik Yapmak İstiyorum

ChyrenKaamos

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Ben Temel Çelebi. 20 yaşındayım, İstanbul Küçükçekmece'de oturuyorum. 2 ay önce Bilge Adam Grafik & Web Tasarım bölümünün grafik tasarım eğitimini bitirmiş bulunmaktayım. Askerliğimi grafikerlik stajı yapabilmek için 3 sene tecil ettirdim. Lise mezunuyum. Kendime grafikerliği meslek edinmek istiyorum ve bu işe bir yerden başlamak istiyorum. Askerliğe kadar staj yapmak niyetindeyim kendimi geliştirebilmek adına. Kursta yaptığım proje ödevlerim haricinde kayda değer bir çalışmam yok maalesef. Illustrator,Photoshop ve İndesign kullanabiliyorum. Şuanda web tasarımı eğitimime devam etmekteyim. Avrupa yakasında bir ajans olması tercihimdir.

İlginize teşekkür ederim saygılar.

Kurstaki proje çalışmalarım;

Photoshop;

bardaafi3511of6.jpg

bardaafis2hf5.jpg

Illustrator;

aerokurumsal1qp4.jpg

aerokurumsal2ps3.jpg

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

ChyrenKaamos

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul Avrupa Yakası

Selamlar. Ben Temel Çelebi. İstanbul, Küçükçekmece'de oturmaktayım. Bilge Adam'da grafik & web tasarım eğitimi gördüm, kursum ağustos ayında sona erdi ve bu işi meslek olarak edinmek istiyorum. Bu nedenle bi yerden başlangıç yapıp full time stajyer olarak bu işi mesleğim haline dönüştürmek istiyorum.Eğer sizde ilgilenirseniz ve gerekli görürseniz CV'mi gönderebilirim. İlginize şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

JPMEDYA

🌱Yeni Üye🌱
slm ilanınızla ilgileniyorum özel mesajla iletişim bilgilerini bana ulaştırırmısınız acaba.

x.s34@hotm

🌱Yeni Üye🌱
bu çalışmaları yayınlamaktaki maksatın ben boyle tasarımlar yapabilyorum diyebilmenmi yoksa kursta hocanın yaptığının aynısı tektarlayıp ben hocanın yaptığının aynısını yapabilyorum demekmi..

kötü olsun ama kendi tasarımın olsun

ChyrenKaamos

🌱Yeni Üye🌱
bu çalışmaları yayınlamaktaki maksatın ben boyle tasarımlar yapabilyorum diyebilmenmi yoksa kursta hocanın yaptığının aynısı tektarlayıp ben hocanın yaptığının aynısını yapabilyorum demekmi..

Bunların hepsi kendi yaptıgım calısmalar hocanın ustunde bır mouse darbesı bıle yoktur nedenini sorgulamanızı merak ettim ne kadarı alakadar etti sizi yaptıgım calısmalarında çamur at izi kalsın vari yaklaşım içine girdiniz

ve birazda proje ödevi nedir biliyorsanız hocanın yaptıgının aynısı olmadıgını anlarsınız. Bu calısmalar tamamen kendı tasarladıgım calısmalardır saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

fatihmengu

🌱Yeni Üye🌱

sen nutuk profesörümüsün :mad: sanane adam ne koyarsa koyar. Sonuçta örnek çalışma göstermesi gerekiyo ve göstermişte ne yapmasını bekliyosun başka.