Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tableti kullanmayı beceremiyorum

ecta

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar ben tabletimle *********** daki ders anlatımları gibi
ders anlatımı yapmak istiyorum ama ekran hakimiyetini sağlayamıyorum sorunun üzerinde çözüm yapmam gerekiyor ama ben ya çok büyük yazıyorum yada ekran dışına çıkıyor kalem yani ben beceremedim bu işi .

tabletim trust marka 23x30 ebatlarında farkediyormu bilmiyorum ama ben boyutundanmı kaynaklanıyor sorun diye düşünüyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

cem bulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tablet kullanımını sanırım hatice çavdar biliyor.
özel mesaj at istersen...

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Tableti bilgisayara tanıttıkdan sonra ayarlarını kontrol ettinizmi, ekran ayarlarını kontrol ettinizmi?
Ekran ayarlarıyla ilgili şimdi net bir şey söyleyemiyorum şu an bulundugum bilgisayarda mevcut değil...

Ya da onların dışında ilk başlarda biraz sıkıntı çekmeniz, eliniz alışana kadar yani çok normal bi süre sonra alışırsınız, Tableti bilgisayarınızın ekranı gibi görmelisiniz fareyle ne yapıyorsanız tabletlede aynı şeyleri yapabilirsiniz sadece biraz alışmanız gerekli...

ecta

🌱Yeni Üye🌱
ekran ayarları nasıl yapılır

arkadaşlar bu tablette ekran ayarları nasıl yapılıyor bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. cevap yazan arkadaşlarada çok teşekür ediyorum

alim sivasli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafık tablet ısınızı kolylastırır ama biraz ılgı ve alısma donemıne ıhtıyacınız vardır alim sivasli başarılar dıler........