Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tire Festivali Afiş Çalışması

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tireafislo5.jpg

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vurgulamak istediğimiz şey festival mi tire mi bunu tekrar düşünmek lazım fontun renleriyle biraz daha uğraşırsan kompozisyon e espaslarda bir sorun yok gibi...kolay gelsin

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzelim afiş gümbürtüye gitti. :)

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
nasıl gümbürüt kullanılmıcak mı? güzel olmuş çalışman eline sağlık sağ alttaki yazıyı üstteki çizgiyle hizalarsan ii olur..

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nasıl gümbürüt kullanılmıcak mı? güzel olmuş çalışman eline sağlık sağ alttaki yazıyı üstteki çizgiyle hizalarsan ii olur..

Ben, kimse göremeden afiş güncelliğini kaybettiği için söylemiştim gümbürtüye gitti diye :). Sağol teşekkürler.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
eline sağlık arkadaşım güzel bir çalışma olmuş..

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim çok naziksiniz arkadaşlar.

squrtle

🌱Yeni Üye🌱
GüzeL OLmuş AmA daha Şık YapabiLirdin MeseLa YazıLarın Rengini Değiştirip Daha CanLı ve Göze Çarpan (UyumLu OLmak KoşuLuyLa Tabi) RenkLer KuLLanırsan Çok Daha GüzeL OLur Diye Düşünüyorum...

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma güzel olmuş ama ortada kullandığın 5 görselden alt alta gelenlerin genişliği aynı olsa daha hoş olur hizasız duruyo çünkü emeğine sağlık.

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
sçalışma guzel ama sağ ust taraftaki kırmızı topla tire logosu uyumsuz ve çok sırıtıyor. eğer logoyla topu veya daha başka bir nesneyi senkronize edersen daha iyi olabilir... bide logoyu en az iki kat buyut.
paylşm içn saol..

AlpaslanCelik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blogalp.com
Afişe baktırmak, bakışları üzerine çekmek çok daha farklıdır.En azından şöyle diyebilirim logo veya kartvizit benzeri tasarımlardan çok daha farklı olsa gerek.Meyve ve manzara resimleri bunu başarmış görünüyor en azından kendi adıma böyle.sık font değişmişsin diye düşünüyorum.üst tarafktaki koyulukta sağ üstteki logoyu boğmuş biraz.Herşeye rağmen gayet başarılı.eline sağlık