Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vichy güneş koruması: Şimdi apomeada müsait mükemmel koruma...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
apomeamountainklun6.jpg

apomeabeachklpa9.jpg

apomeapoolkltz2.jpg

Vichy güneş koruması: Şimdi apomeada müsait mükemmel koruma...​

Çalışmalar şahsıma ait değildir.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Anafikir pek bir güzel de, mekanlar ürünü bastırmış.... Bir tv reklamında da öyleydi. Kadın o kadar güzeldi ki bir hemcins olarak söylüyorum hem de reklamı en az 10 kere gördüğüm halde asıl ürüne bakmadım bile. Tanıtılan ürün elmastı bunu yine bir bayan olarak söylüyorum :) ... Hala hangi firma bilmiyorum.... Bence görseller ürünü bastırmamalı. Riskli biraz.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sana katılmıyorum...Ürün çırılçıplak bir şekilde gözler önünde bence, hatta ortamların janjanlı görüntüsü ürünün gölgesi altında kalmış(hem mecaz hem gerçek anlam) :)

Teşekkürler...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben sana katılmıyorum...Ürün çırılçıplak bir şekilde gözler önünde bence, hatta ortamların janjanlı görüntüsü ürünün gölgesi altında kalmış(hem mecaz hem gerçek anlam) :)

Teşekkürler...

Bu biraz da algıda seçicilikle alakalı... O anki psikoloji önemli, yeni afişe bakarken cidden herkes ürünü görmeyebilir...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu biraz da algıda seçicilikle alakalı... O anki psikoloji önemli, yeni afişe bakarken cidden herkes ürünü görmeyebilir...

Belkide haklısın ancak havanın açık olduğu bir ortamda o gölgede neyin nesi demezler mi ? :/ yok canım onu derler ya :D yoksa , yoksaaa , keşke deseler :p Desinleeer...