Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarım Kursu [..!]

adnan227

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.piyanistferdi.com
Arkadaşlar Bu Konuda Bir Tavsiyenizi Sorayım Dedim Ben Web Tasarım Kurs'u için FikirLerinizi Alayım Dedim Bursa'da Önerebileceğiniz Neresi oLabilir [CevapLarınızı Bekliyorum]Yazan Yazmayan Herkese Teşekkürler.

[Grafikerler.NeT]

Benzer konular

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bursada bir eğitim düşünüyorsanız DataHouse yi tavsiye ederim eğer ücret olarak daha uygun br yer istersenizde devletin kendi kursları var Demirtaşta BEGEVi tavsiye ederim.

adnan227

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.piyanistferdi.com
Ücret Önemli Değil İstediğim Tek Şey İyi Eğitim Bu işi Seviyorum Onun için Güzel iyi Eğitim Veren Yere İhtiyacım var Mesaj'ın İçin'de Tşk...

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ücret Önemli Değil İstediğim Tek Şey İyi Eğitim Bu işi Seviyorum Onun için Güzel iyi Eğitim Veren Yere İhtiyacım var Mesaj'ın İçin'de Tşk...

Rica ederim o zaman aradığın yer DataHouse buna emin olabilirsin. Fakat iş DataHouseden daha çok sendeki sevgide bitiyor. grafikerler.net i gezdikçte yenilikleri takip etmeyi öğrenirsin ve her zaman en iyilerin arasında bulunursun. googlede datahouse yazarak sitelerindeki bilgilerden ulaşabilirsin.

adnan227

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.piyanistferdi.com
Rica ederim o zaman aradığın yer DataHouse buna emin olabilirsin. Fakat iş DataHouseden daha çok sendeki sevgide bitiyor. grafikerler.net i gezdikçte yenilikleri takip etmeyi öğrenirsin ve her zaman en iyilerin arasında bulunursun. googlede datahouse yazarak sitelerindeki bilgilerden ulaşabilirsin.

eewt resmi sitesine baktım gayet güzel ilgilenmem laızm gidip :) Önerin İçin tekrar tşkler Grafikerler.net Aile Paylaşım Ortamı Tek Amaç : Paylaşım :smile:

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadasım iyi bir web tasarım ya dreamweaver yada flash ta yapılır ama dreamweaver tavsiye ederim ilk öğrenmen icin + photoshop bilirsen cok faydası olur güzel tasarıma kursa bile gerek yok kendi ugralarına 1 2 hafta cabalasan öğrenirsin gerekirse benim ders notlarım pdf vb. yardımcı klavuzları gönderebilirim adresine

bu arada kurs nicin kendinemi site yapacaksın yoksa profosyonel olarak para kazanmak icinmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

adnan227

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.piyanistferdi.com
arkadasım iyi bir web tasarım ya dreamweaver yada flash ta yapılır ama dreamweaver tavsiye ederim ilk öğrenmen icin + photoshop bilirsen cok faydası olur güzel tasarıma kursa bile gerek yok kendi ugralarına 1 2 hafta cabalasan öğrenirsin gerekirse benim ders notlarım pdf vb. yardımcı klavuzları gönderebilirim adresine

bu arada kurs nicin kendinemi site yapacaksın yoksa profosyonel olarak para kazanmak icinmi

öncelikle Sağol düşüncelerin için + web tasarım kursunu sertifika alıp bu işide yapmak istiorum :)

mgayhan

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba 3Dreamer bende bu işte ders almak istiyorum bana da ardımcı olabilirmisin acaba saygılarımla...

rck

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
gevezeblog.com
Eğer Web Tasarımcı olmak istiyorsanız gideceğiniz kursun ders içeriklerini iyi araştırın trend neyse onu isteyin

Tavsiye edebilceğim eğitim içeriği

Başlangıç olarak
----------------
html(xhtml) , css ve javascript , Dreamweaver* veya Aptana* ve ya MS WEB Developer

2. aşama (Grafik ve Animasyon)
En azından Photoshop ve Flash+Actionscript

Birazdaha Pişince , Ajax

Bir üst Seviye Olarak
-------------------
Dinamik Web Programlama Dili ve Veri Tabanı(SQL) (php&mysql yada asp.net ile MSsqlServer veya mysql)

Bu günün ilerisi hakkında bilgi sahibi olmak için Html 5 ve Css 3.0 a da giriş yapmakta fayda var :wink:

Bu eğitimlerin işe yaramasını istiyorsanız sizin çabalarınızın büyük önemi olduğunu aklınızdan çıkarmayın başlangıçtan Profosyonelliğe ilelerken ücretsiz (x)html&css temaları indirin kodlarıyla oynayın bozun tekrar yapın , web tasarımla alakalı yabancı kaynaklardaki tutorialleri , Photoshop Tutoriallleri mutlaka takip edin , cms , Blog ve Forum sistemleri hakkında Bilgi sahibi olun bunlarla site yapın iyi tasarımcıların bloglarını takip edin

umarım genç ve bekarsınızdır :)
kolay gelsin....

onruynk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.onuruyanik.com
Eğer gerçekden profesyonel anlamda bu işi yapmak istiyorsan Web Tasarımını meslek olarak kabullenmek zorundasın. Yani farklı işle uğraşmayacaksın uğraşsan bile büyük ağırlık Web Tasarımında olmalı.
Bi kursun sana verebileceğinden çok, senin kursdan veya farklı yollardan ne alabileceğin önemlidir. Bu da yapılan işi sevmekle ilgilidir.
Mesleğine Bilg. Teknikeri yazmışsın yani bilgisayara ilgin olmalı ve bilgisayara ilgisi olan hemen birçok kişinin Web Tasarımına da meyili vardır. Eğer sende bu işe yatkın olduğunu düşünüyorsan kursdan önce amatör olarak kendin birşeyler yapmayı dene. Bu işi sevdiğini farkettiğin zaman kurs ve seltifika profesyonellik yolunda önemli bir adım olacakdır...

onteo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.logotasarimx.com
info akademi

Gidipte memnun kaldığım ve kurs bitiminde bana iş bulan (şuan hala orada çalışıyorum) bi eğitim kurumu istersen web sitesini bi kontrol edebilirsin.:smile:

...................

Moderatör tarafında düzenlendi: