Neler yeni

yeğenimin doğum günü için fotoblok

yeğenimin doğum günü için hazırladığım fotoblok çalışmam yaklaşık 1.5m
dilaraap4.jpg

Benzer konular

emeğinesağlık çocuk odası için güzel bir çalışma istersen senin için yapabiliri bunu

Eminim çok sevinecektir,çocukluğum geldi aklıma ama hepsini bir araya getirmek okadar kolay değildi o zamanlar.Şanslı yeğen:) Ellerinize sağlık.

émmst

ARI
Ellerinize sağlık..Acaba birde dilara'nın resmi olsa daha mı hoş olurdu?

Renk cümbüşü içinde karakterler ,
içi içe güzel durmuş
yegenin bayılacaktır eline sağlık kardeşim :)

n82729338913149863575bz5.jpg

tanıştırayım Dilara' yı sizlerle :) cuma günü doğum günü ve açık açık odama çalışma yapıcan değilmi dayı dedi :D
zaman ayırdığınız içn saolun arkadaşlar :) bende resmini kullanmakla kullanmamak arasında kararsız kaldım ve kullanmadım çünkü o kadar çok resmi varki hangisini kullanacağımı bilemedim ve sadece kahramanları kullanmayı tercih ettim

the_one

ARI
Emeğine sağlık Volkan.
Dilara'ya mutlu yıllar.:)

émmst

ARI
Çok tatlı maşallah..İyiki doğmuş:) Böylede çok hoş olmuş eminim çok beğenir. Resim konusunda da bende 2 yeğenime yapmıştım hangi yaşlarında yaptığımı ileride anlıyabilmek için ikisine de resim koymuştum ama siz bilirsiniz:)

Çok tatlı maşallah..İyiki doğmuş:) Böylede çok hoş olmuş eminim çok beğenir. Resim konusunda da bende 2 yeğenime yapmıştım hangi yaşlarında yaptığımı ileride anlıyabilmek için ikisine de resim koymuştum ama siz bilirsiniz:)

teşekkürler :)

çok şirin görünüyor, hem çalışman hem yeğenin, peki neden Dilara'nın Odası değil :)

teşekkürler :) aslında bu konuda Volkan'lada çok konuşuyoruz uzun zamandır bende yabancı dili savunan biri değilim ama eğitim aşamasında bir çocuk için teşvik olur diye düşündüm...

whitepearl

ACEMİ
güzel olmuş ama bana kalırsa daha az karakteri daha büyük boyutlarda kullansan Dilara'nın daha çok hoşuna gidicekti birde kendi resmi olursa onların arasında ifff :) düşünemiyorum yüzündeki ifadeyi :))

güzel olmuş ama bana kalırsa daha az karakteri daha büyük boyutlarda kullansan Dilara'nın daha çok hoşuna gidicekti birde kendi resmi olursa onların arasında ifff :) düşünemiyorum yüzündeki ifadeyi :))

bakalım akşam göreceğiz hanımın suratındaki ifadeyi :D:D:D

damla1

ARI
Çok tatlı allah uzun ömürler versin iyiki doğmuş...
Çalışman çok güzel,renkli ve bol kahramanlı olmuş eminim yegenin çok sevinecektir...Emeğine sağlık volkan

Elipsis

ARI
eline sağlık Dilara şanslı senin gibi bir dayısı olduğu için. Mutlu yıllar Dilara'ya

muratbay

ACEMİ
Çalışma ve fikir güzel, hatta çok güzel ama çok fazla karakter kullanmışsın. Her şeye rağmen çok güzel elllerine sağlık.

Çok tatlı allah uzun ömürler versin iyiki doğmuş...
Çalışman çok güzel,renkli ve bol kahramanlı olmuş eminim yegenin çok sevinecektir...Emeğine sağlık volkan

teşekkür ederim :)

eline sağlık Dilara şanslı senin gibi bir dayısı olduğu için. Mutlu yıllar Dilara'ya

:) teşekkürler...

Çalışma ve fikir güzel, hatta çok güzel ama çok fazla karakter kullanmışsın. Her şeye rağmen çok güzel elllerine sağlık.

valla bi kaç saat evvel çıkış gördüğümde herçekten güzl durduğunu gördüm çok kahraman konusunda tereddütüm vardı ama ebat büyük olduğu için sırıtmadı...

ve kısa bi not gecikmeli de olsa Dilara yı uyandırıp hediyesini götürdüm ve :) gerçekten tarif edilemez bi duygu sizlere ufak bi tavsiye yeğenlerinizin ailelerinizdeki ufaklıkların çocuklarınız çocukluğunu mutlaka yaşayın
kalın sağlıcakla

émmst

ARI
Beğeneceği kesindi zaten..Ellerinize sağlık dayısı:)

gulum352

ARI
yegenın cok sanslı onu soyleyım cok guzel olmus...
kolay gelsın......