Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeğenimin doğum günü için fotoblok

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
yeğenimin doğum günü için hazırladığım fotoblok çalışmam yaklaşık 1.5m
dilaraap4.jpg

Benzer konular

Mehmet Utku DİLER

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğinesağlık çocuk odası için güzel bir çalışma istersen senin için yapabiliri bunu

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eminim çok sevinecektir,çocukluğum geldi aklıma ama hepsini bir araya getirmek okadar kolay değildi o zamanlar.Şanslı yeğen:) Ellerinize sağlık.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerinize sağlık..Acaba birde dilara'nın resmi olsa daha mı hoş olurdu?

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Renk cümbüşü içinde karakterler ,
içi içe güzel durmuş
yegenin bayılacaktır eline sağlık kardeşim :)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
n82729338913149863575bz5.jpg

tanıştırayım Dilara' yı sizlerle :) cuma günü doğum günü ve açık açık odama çalışma yapıcan değilmi dayı dedi :D
zaman ayırdığınız içn saolun arkadaşlar :) bende resmini kullanmakla kullanmamak arasında kararsız kaldım ve kullanmadım çünkü o kadar çok resmi varki hangisini kullanacağımı bilemedim ve sadece kahramanları kullanmayı tercih ettim

selimsolakoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede şık bir çalışma olmuş,ellerine sağlık kardeşim:)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Emeğine sağlık Volkan.
Dilara'ya mutlu yıllar.:)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok tatlı maşallah..İyiki doğmuş:) Böylede çok hoş olmuş eminim çok beğenir. Resim konusunda da bende 2 yeğenime yapmıştım hangi yaşlarında yaptığımı ileride anlıyabilmek için ikisine de resim koymuştum ama siz bilirsiniz:)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok tatlı maşallah..İyiki doğmuş:) Böylede çok hoş olmuş eminim çok beğenir. Resim konusunda da bende 2 yeğenime yapmıştım hangi yaşlarında yaptığımı ileride anlıyabilmek için ikisine de resim koymuştum ama siz bilirsiniz:)

teşekkürler :)

çok şirin görünüyor, hem çalışman hem yeğenin, peki neden Dilara'nın Odası değil :)

teşekkürler :) aslında bu konuda Volkan'lada çok konuşuyoruz uzun zamandır bende yabancı dili savunan biri değilim ama eğitim aşamasında bir çocuk için teşvik olur diye düşündüm...

whitepearl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş ama bana kalırsa daha az karakteri daha büyük boyutlarda kullansan Dilara'nın daha çok hoşuna gidicekti birde kendi resmi olursa onların arasında ifff :) düşünemiyorum yüzündeki ifadeyi :))

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş ama bana kalırsa daha az karakteri daha büyük boyutlarda kullansan Dilara'nın daha çok hoşuna gidicekti birde kendi resmi olursa onların arasında ifff :) düşünemiyorum yüzündeki ifadeyi :))

bakalım akşam göreceğiz hanımın suratındaki ifadeyi :D:D:D

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok tatlı allah uzun ömürler versin iyiki doğmuş...
Çalışman çok güzel,renkli ve bol kahramanlı olmuş eminim yegenin çok sevinecektir...Emeğine sağlık volkan

Elipsis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık Dilara şanslı senin gibi bir dayısı olduğu için. Mutlu yıllar Dilara'ya

muratbay

🌱Yeni Üye🌱
Çalışma ve fikir güzel, hatta çok güzel ama çok fazla karakter kullanmışsın. Her şeye rağmen çok güzel elllerine sağlık.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok tatlı allah uzun ömürler versin iyiki doğmuş...
Çalışman çok güzel,renkli ve bol kahramanlı olmuş eminim yegenin çok sevinecektir...Emeğine sağlık volkan

teşekkür ederim :)

eline sağlık Dilara şanslı senin gibi bir dayısı olduğu için. Mutlu yıllar Dilara'ya

:) teşekkürler...

Çalışma ve fikir güzel, hatta çok güzel ama çok fazla karakter kullanmışsın. Her şeye rağmen çok güzel elllerine sağlık.

valla bi kaç saat evvel çıkış gördüğümde herçekten güzl durduğunu gördüm çok kahraman konusunda tereddütüm vardı ama ebat büyük olduğu için sırıtmadı...

ve kısa bi not gecikmeli de olsa Dilara yı uyandırıp hediyesini götürdüm ve :) gerçekten tarif edilemez bi duygu sizlere ufak bi tavsiye yeğenlerinizin ailelerinizdeki ufaklıkların çocuklarınız çocukluğunu mutlaka yaşayın
kalın sağlıcakla

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Beğeneceği kesindi zaten..Ellerinize sağlık dayısı:)

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
yegenın cok sanslı onu soyleyım cok guzel olmus...
kolay gelsın......