Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

'YENİ' ID'de hazırlanmış gazete tasarımlarım. (Yayınlanmış Hürriyet DN çalışmalarım)-4-

tolgilis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tlgplt.com
Son düzenleme:

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık hepsi bir bütünü oluşturuyor bence çok güzel olmuşlar

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarımların güzel ama resimleri Dekupe yöntemin biraz zayıf bilassa saç kısımları çok köşeli olmuş resimlerde tahminen path yöntemiyle dekupe ediyorsun saç kısımlarını mask uygulamayı dene daha basarılı sonuçlar elde edersin

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
dekubeye bende takıldım... Elınıze saglık basarılı.
Ama Zaman gazetesini anımsadım =)

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
tasarımların güzel ama resimleri Dekupe yöntemin biraz zayıf bilassa saç kısımları çok köşeli olmuş resimlerde tahminen path yöntemiyle dekupe ediyorsun saç kısımlarını mask uygulamayı dene daha basarılı sonuçlar elde edersin

Gazete ve dergi o tür dekupeleri kaldırır bence arkadaşlar. Dergi biraz daha özen ister ama gazetede hiç de sorun değil.

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Çalışmalarını takip ediyorum. İlerde de takip edeceğim. Bence çok başarılı işler. Bu alanda çalışanların ve çalışmak isteyenlerin kesinlikle dikkatle incelemesi gerekir ki ben öyle yapıyorum.

Çok iyi görsellerle çalışmak gibi bir şansın var, sen de elindeki imkanların hakkını veriyorsun. Tekrar tebrikler.

tolgilis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tlgplt.com
dekubeye bende takıldım... Elınıze saglık basarılı.
Ama Zaman gazetesini anımsadım =)

kesinlikle haklısın. Yanlız bir dergide dekupe kullanan arkadşaımız 30 cm açacağı bir işe belki 15 dakika ince ince ugrasırken, bir boydan 52 cm actıgımız bir resme bile bir şarkı süresinden daha az zaman ayırdığımızı bilmenizi isteriz...

Öyle an oluyor ki; 2,5 3 dakikada bitirmek zorunda kalıyorsun...

O yuzden acıkcası cok fazla zaman harcayamıyoruz...

Bu arada zaman gazetesi'ni andırdı diyen arkadaşımıze teessüf ederim:)

Ne çalışma biçimimiz, ne mizampaj kurallarımızın zaman gazetesi ile yakından uzaktan alakası olmadığı gibi, daha sert kurallarımız oldugunu da söyleyebilirim...

Ama Türk gazetelerine disiplinli sayfa yapma biçimini Zaman getirmiştir ki; Yavaş yavaş çorba mizampaj dediğimiz kafa karıştırıcı tasarımların yerini beyaz ve disiplinli sayfalar almaya başladı... Bu da zamanın başarısı...

Genel olarak olumlu-olumsuz eleştirileriniz için çok teşekkür ederim...