Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yorum Lütfen matbaa logo

yankioguz

🌱Yeni Üye🌱
Matbaa firması için yaptığım bir logo. Renk ve design hakkında yorumları bekliyorum.
logojk6.jpg

Benzer konular

TenTaTivE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ofset yazısı okunmuyor,biraz karışık ve renkler çok donuk biraz daha canlı olabilir kolay gelsin

asansu

🌱Yeni Üye🌱
yazı karakterleri güzel fakat renk daha iyi olabilir.

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım düşüncen güzelde yazı karekterleri güzel değil. Krosun içerisindeki renkler neden kirli gözükyor. Matbaaya yakışmaz arkadaşım biraz daha özenmelisin.

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım hiç olmamış desem kızarmısın :D neden dersen Ofset in O sundaki renkleri cmyk ya uyarlamışsın heralde ama alakası bile yok mavi yerine lacivert yapmışsın sarıyı kirli sarı yapmışsın magentaya gelince bordo gibi bişey olmuş yedi eylül'ün içinde kırıklar var ve E ler diğerlerinden büyük araları çok dar buda görünümü çok etkiliyor aralarını birazcık daha açabilirsin ayrıca fset karakteride diğerleriyle hiç uyuşmuyor onuda değiştirirsen daha güzel olur genede emeğine sağlık

yankioguz

🌱Yeni Üye🌱
Değerli yorumlarınıza teşekkürler

çok teşekkür ederim. eleştirilerinizi dikkate alacağım.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
yazı karakterlerini begenmedim ve ofset degil orset okunuyo belki o harfinde uyguladıgın olay güzel olucak ama yazı karakterlerini ve rengi degiştirmelisin kolay gelsin iyi çalışmalar

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kaptan bu ne ya bir ofsete yakışmamış bence biraz daha uğraş istersen

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yedigünde efektinde problem var gözüküyor... ofsetinde yazı karakterini değiştirin isterseniz. okunmasında sıkıntı var...

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
hiçbi bütünlük yok renk kısmına katılıyorum çok donuk cmyk kullansan daha ii karakterle bi bütünlük oluşturursan şekil güzel emeğine sağlık...

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma, ilk gördüğüm an, itici geldi bana.duygusal açıdan sevmedim şahsen.
arkadaşların da dediği gibi karmaşık.
gri renk yerine daha farklı canlı renkler kullanılabilir.
emeğine sağlık arkadaşım
kolaylıklar diliyorum

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım hiç olmamış desem kızarmısın :D neden dersen Ofset in O sundaki renkleri cmyk ya uyarlamışsın heralde ama alakası bile yok mavi yerine lacivert yapmışsın sarıyı kirli sarı yapmışsın magentaya gelince bordo gibi bişey olmuş yedi eylül'ün içinde kırıklar var ve E ler diğerlerinden büyük araları çok dar buda görünümü çok etkiliyor aralarını birazcık daha açabilirsin ayrıca fset karakteride diğerleriyle hiç uyuşmuyor onuda değiştirirsen daha güzel olur genede emeğine sağlık

Katıldım gitti :D

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
gereksiz efekler kullanıılmış

seher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
YedİeylÜl Yazisi İlk Bakista Okunmuyorr Biraz Dhaa Efekt Ayarlariyla Oynarsan İİ Olur

grafik_r

🌱Yeni Üye🌱
font ve renkler iç içe girmiş karışık duruyor. Cmyk renkleri biraz tuhaf olmuş. eğer Cmyk renklerini vurgulamak istiyosan sadece onu ön plana çıkarıp fontu daha sade yapmalısın;)

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeşim bu çalışma hiç mi hiç olmamış.şöyle çalışmadan biraz uzaklaş ve gözlerini ve beynini çalışmaya yoğunlaştır. bence daha iyi sonuçlar alacaksın.dene

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logonun matbaa hizmetleri veren bir şirkete yaptığınızdan açık, anlaşılır ve bir o kadarda ilgi çekici olması gerekir öyle değil mi? Düşünce olarak başarılı ve hayal gücü yüksek. Ama ön çalışma yapılmamış gibi geliyor. Sanki programı açar açmaz tasarlamışınız ve efekleri göz aşinalığı ile vermişiniz gibi. Şahsen;

1- Yedieylül yazısında ''Yedi'' sözcüğünü ''7'' olarak rakamlaştırın. ''7'' nin rengi açık ve canlı olsun. ''Eylül'' ise ''7'' de kullanmış olduğunuz rengin farklı bir tonu olabilir.

2- ''Eylül'' de yazı fontu olarak biraz clasik bir çağrışım yakalayabilirsiniz. Sağ üst köşesinde sarı kurumuş bir yaprak. Ve kurumuş yaprağın arkasında perspektif etkisi verecek şekilde arka arkaya dizilmiş ve hepsinin yarısı gözüken sırasıyla kırmızı,yeşil ve mavi canlı yapraklar olsun.Yelpaze gibi açılmış durumda. (RGB olarak tanımlanan ifade budur.Görüntüyü sayısal ortamda oluşturan renk formatı Kırmızı-yeşil-mavi)

3-''Ofset'' e gelince üst tarafından geçirdiğiniz çizgi hoş durmuş.Bu çizgiyi rakamlaştırdığınız ''7'' nin gövdesinde bulunan yatay çizgiyi uzatarak oluşturabilirsiniz.Renk konusunda ise yukarıda kullanılan renklere tamamlayıcı bir renk olabilir. Yada siyah kalarak kenarlarına mürekkep damlamış gibi bir efek verilebilir. Teşekkürler...