Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

zucker'in şiiri benim tasarımım =)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
5865.jpg

Benzer konular

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
çok çok çok teşekkür ederim arkadaşım...çok mutlu oldum...onore ettin beni gerçekten...senin çalışmalarından ilham alarak başladık biz Şahin Canla tipografiye...ama şimdi senin benim şiirimden ilham alıpta bu çalışmayı hazırlaman çok güzel...bundan sonra takım olabiliriz ne dersin...yazılar benden tipografiler senden...çok sağol arkadaşım...uğraşmış emek vermişsin...sen çok yaşa emi...gönlün hep böyle güzelliklerle kalsın...teşekkürler teşekkürler...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
hehee ellerine sağlık Cengiz dostum, çok güzel bir iş olmuş cidden :) Zucker ve sen güzel takım olursunuz vala hehehe ;) özellikle ortada ki karakterler süper olmuş, uymuşş.. ikinizinde eline, yüreğine sağlık..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
hehee ellerine sağlık Cengiz dostum, çok güzel bir iş olmuş cidden :) Zucker ve sen güzel takım olursunuz vala hehehe ;) özellikle ortada ki karakterler süper olmuş, uymuşş.. ikinizinde eline, yüreğine sağlık..

:angel:bu takımda sende ol ama...:angel: bizim zeytin vardıya hani...
yani biz güzel bi takım olabiliriz...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
ellerinize, gözlerinize, duyğularınıza sağlık. bütünlük içerisinde bir çalıma olmuş. bilemiyorum ama sanki biraz kopma var aslında storybord gibi bir izlenimle anlatım var ama billemiyorum yinede. ama adınıza sevindim. başarılar yeni "group team" olarak sizi görüyorum.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
çok çok çok teşekkür ederim arkadaşım...çok mutlu oldum...onore ettin beni gerçekten...senin çalışmalarından ilham alarak başladık biz Şahin Canla tipografiye...ama şimdi senin benim şiirimden ilham alıpta bu çalışmayı hazırlaman çok güzel...bundan sonra takım olabiliriz ne dersin...yazılar benden tipografiler senden...çok sağol arkadaşım...uğraşmış emek vermişsin...sen çok yaşa emi...gönlün hep böyle güzelliklerle kalsın...teşekkürler teşekkürler...

teşekkür ederim arkadaşım... ama bu çalışma senin "bundan tipo çıkarmı kelimesinden sonra jafamda bir taslak oluştu... öyle başladı yani... yoksa kafamda böyle bişey yoktu... ama dediğim gibi şiir bana uzak bir konu olduğu için açıkçası baya zorladı...:smile: bu arada erdemir aramıza senide alıcaz arkadaşım...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
guzel calısma olmus eline sağlık cengiz.. işi kaptın sen :) şiir vs ne versek yapıcan anlaşılan :);)devamını dileriz.

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bir çalışma olmuş emeğinize saglık

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık cengiz669 çok orjinal olmuş tasarımın renklerin figürlerin çok sağlam olmuş ve figürlerin duruşlarıda süper...şiiri çok iyi ifade etmişsin.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok güzel olmuş görselleri çok yerinde olmuş ii anlatım tebrikler:)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
İyi bir birliktelik yakalanmış gibi görünüyor.Güzel bir çalışma olmuş.

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerien emeğine sağlik cengiz, zucker seninde yüreğine sağlik.. çok başarılı bir çalişma olmuş, teberikler..

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
zucker ve kendi adıma yorumlarınız teşekkür ederim arkadaşlar...

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerinize sağlık yada zihninize mi demeliydim harika görünüyor zucher e teşekkür ediyorum ayrıca...ikinize ufkunuz açık olsun diye diliyorum...

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben şiiri daha çok beğendim, Zucker :) yüreğine sağlık