Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel X5 de çoklu renk tutma

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar bazen renk ayrımı yaparken bi dosyanın içinde bir tıkla mavi veya başka renklleri tutmak istiyorum tek tek tutmak zor oluyor böyle bir özellik varmı ?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Edit/Find And Replace/Replace Objects menüsünü açın Replace Color seçeneğini seçin ileriye tıklayın Find rengini seçmek istediğiniz renk ve Replace rengini değiştirmek istediğiniz renk olarak seçin Finishi işaretleyin, daha sonra çıkan menüden Find All seçeneğine tıkladığınız zaman aynı renkteki tüm objeleri seçmiş olursunuz...
Seçmek yetmiyor ve rengini de değiştirmek isterseniz Replace All seçeneği ile önceden seçtiğiniz renkte tümünü değiştirebilirsiniz ...
(X5'e göre anlatım yapılmıştır)

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yardımın için teşekkürler :)

Edit/Find And Replace/Replace Objects menüsünü açın Replace Color seçeneğini seçin ileriye tıklayın Find rengini seçmek istediğiniz renk ve Replace rengini değiştirmek istediğiniz renk olarak seçin Finishi işaretleyin, daha sonra çıkan menüden Find All seçeneğine tıkladığınız zaman aynı renkteki tüm objeleri seçmiş olursunuz...
Seçmek yetmiyor ve rengini de değiştirmek isterseniz Replace All seçeneği ile önceden seçtiğiniz renkte tümünü değiştirebilirsiniz ...
(X5'e göre anlatım yapılmıştır)