Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Electronica Festival afişi çalışması

jaws1818

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar herkeze mrb grafiklikte şu anda cok yeniyim ama kendime göre bir afiş çalışması yaptım ve kendimi geliştirmek istiyorum. Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim..

electronicaafimi5.jpg

Son düzenleme:

jaws1818

🌱Yeni Üye🌱
buda diyer renkgi
electronica1afisi5.jpg

hic kimse yorum eklemiormu bu sitede ya

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Renk uyumu yok, fontların özensiz seçilmiş. Güzel bir çalışma olduğunu söyleyemeyeceğim.

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
çook dağınık olmuş bi bütünlük yok

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
mesut kardeşim bence idare eder diyorum çünkü bende senin gibi acemiyim:)arkadaşlar bu afişin sahibi benim kurs arkadaşım bilgilerinize.herkese çokca selam

jaws1818

🌱Yeni Üye🌱
eyw hamit abi yorumun icin daha iyi yerlere gelemk icin çok çalışmak lazımmm yorumlarınız icin tşkller

sebahat öncül

🌱Yeni Üye🌱
çok uyumsuz olmuş bence arkaya değişik resimler kullana bilirdin resimleri geçişli hale getire bilirdin firmaları çok dağınık koymuşun isimleri degisik ai ler içine koyabilirdin çok göze kaba geler bi çalışma K.bakma biraz fazla oldu yorumum belki ama gerçekten hatalarını görüp daha iyisini yapabilmen için :D umurım daha başarılı olursun sonraki çalışmalarında

jaws1818

🌱Yeni Üye🌱
sebahat öncül görüşlerin icn teşekkür ederim kardes biraz daha ugraşmak lazım daha iyi sonuc elde edebilmek icin

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle zemin soluk kaçmış ayrıca elektronic yazı tipi çok kötü onun yerine daha düz daha keskin bir karakter kullanabilirsin eğer süslü olsun diye bu fontu kullandıysan başka bir font kullanıp onu efecklendirebilirsin onun dışında dizayn dağınık olmuş biraz daha derli toplu yapıp bir iki espri kullanabilirsin elektrikle alakalı.. ve yazı karakterlerini değiştirmelisin;) emeğine ellerine sağlık başarılar

aliasaaron

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afişten ziyade poster olmuş desem. gerçi çok fazla bilgi verme zorunluluğundan kaynaklı fakat tasarım adına önceki yorumların çoğuna katılıyorum. eline sağlık.