Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

al 1 de burdan yak

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
Eleştirilerinizi alabilir miyim?

tiposago2ei1.jpg

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
walla ben beğenmedim :( zaten bu adamıda hiç sewmem :D

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
"1 al 1 de burdan yak gibi olmuş..." Başlığa bakınca doğru değil sanırım. Eminim bir çok yorum gelecektir. Ellerinize sağlık.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
resimleri yanılmıyosam power clip yaparak içie atmışşın keşke kontürleri kaldırsaydın yazıda ve görselde ve arka zemin fazla boğmuş çalışmayı daha çekici renlerle daha iyi olacaktır çokta canlı renkler değil tabii iyi çalışmlar....

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben bu adaama çok kılım bu adamın olduu tasarımada iyi kötü bir yorum yapamam kusura bakma.

iyi forumlar...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
bu şekilde yorum yazarak polemik yaratmayalım lütfen

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ben bu adaama çok kılım bu adamın olduu tasarımada iyi kötü bir yorum yapamam kusura bakma.

iyi forumlar...

İyi de biz burada kişiyle ilgili yorum yapmamalıyız. Size zorla sevin diyen yok ki. Çok ayıp. Hiç yazmayın daha iyi. Beni asıl üzen tasarımcı dediğin bakış açısı geniş olur, grafiker dediğin bir şeylerle sınırlamaz kendini. Anlayamıyorum. Çok ayıp. Gerçekten çok ayıp.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
"1 al 1 de burdan yak gibi olmuş..." Başlığa bakınca doğru değil sanırım. Eminim bir çok yorum gelecektir. Ellerinize sağlık.

bahsettiğiniz sıkıntıyı giderme maksatlı
yeni bir uygulama yaptım
yazı ile bir yazarak rakam olarak 1'e benzetmeye çalıştım
umarım eksiklik bu şekilde giderilmiş olmuşdur

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Sağolu ne yazık ki ben tipografi konusunda kendimi hiç yeterli bulmuyorum Keşke gerçek anlamda bir şeyler söyleyebilseydim.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen konuların içerisinde sohbet eder gibi mesajlar yazmayınız. Fikriniz varsa buyurun paylaşın ve aydınlatın bizi eğer fikriniz yok sa sitemizde fikri olan bir sürü insan var onların fikirlerini okuyarak fikir edinin...

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
polemik yaratmıyorum üstat yanlış anladın beni yorum yapmamakta bir yorumdur kusura bakma yanlış anlaşılmışım...
hoşuna gitmiyor olabilir bende seviyorum sagopa kajmer pisimist herkezın zevki ayrıdır adam sana burda sagopanın parçalarını dinletmiyor veya nasıl bir adam oldugunu sormıyor sordugu şey açıkça belli yaptıgı bir çalışmanın nasıl oldugunu soruyor umarım sana ne demek istedigimi anlamışndır :) ilk olanı daha güzel bence dostum :)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
forum kurallarını okumalısınız bold yazı yazmak yasak:smile:

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
hoşuna gitmiyor olabilir bende seviyorum sagopa kajmer pisimist herkezın zevki ayrıdır adam sana burda sagopanın parçalarını dinletmiyor veya nasıl bir adam oldugunu sormıyor sordugu şey açıkça belli yaptıgı bir çalışmanın nasıl oldugunu soruyor umarım sana ne demek istedigimi anlamışndır :) ilk olanı daha güzel bence dostum :)

tşk. ederim

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlardan hiçbir şey anlamadım. Şimdi bu çalışma (düzeltmesi yapılan ikinci çalışma) başarılı mı yoksa başarısız mı? Soruyorum çünkü bu konuda fikir edinme derdindeyim.