Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw x8 32/64bits Türkçe İngilizce Hiçbir Kısıtlama YOK

edi35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi corel drawin türkiye resmi distribütör eti bilgisayar aldığı için birçok corel draw sadece önizleme modunda çalışıyor . araştırmalarım sonucu youtubede corel draw x8 sürümünü buldum indirip kurdum tüm özellikler sorunsuz bir şekilde çalışıyor üstelik türkçe dil desteği olması çok hoşuma gitti çok zevkli hale geldi kullanmasi.

Videonun altında indirme linkleride var söylendiği gibi hızlı bir şekilde iniyor sizinde yararlanmanız için paylaşıyorum umarım faydalı olur.

https://goo.gl/HjAInO

Son düzenleme:

Benzer konular

kadirdilek

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi corel drawin türkiye resmi distribütör eti bilgisayar aldığı için birçok corel draw sadece önizleme modunda çalışıyor . araştırmalarım sonucu youtubede corel draw x8 sürümünü buldum indirip kurdum tüm özellikler sorunsuz bir şekilde çalışıyor üstelik türkçe dil desteği olması çok hoşuma gitti çok zevkli hale geldi kullanmasi.

Videonun altında indirme linkleride var söylendiği gibi hızlı bir şekilde iniyor sizinde yararlanmanız için paylaşıyorum umarım faydalı olur.

https://goo.gl/HjAInO

Kardeş tar dosyasının içinden CD İSO videodaki stup dosyası nede Nasıl kurulum yapıcaz biraz açarsan memnun oluruz teşekkürler paylaşım için

fatih272715

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 hafta önce bulmuştum x8i başka siteden sorun yoktu dün 1 hafta kaldı uyarısı aldım rmpc dllerini felanda sildim hemde

edi35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeş tar dosyasının içinden CD İSO videodaki stup dosyası nede Nasıl kurulum yapıcaz biraz açarsan memnun oluruz teşekkürler paylaşım için

caner arkadaşımız videolu bir şekilde açiklamış olayı ama ben hiç bir şey kurmadan direk iso dosyasına tıklayarak içine girip kurdum belkide windows 10 kullandığım için onun bi özelliğidir.

Caner5516

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.canerkorkmazli.com
caner arkadaşımız videolu bir şekilde açiklamış olayı ama ben hiç bir şey kurmadan direk iso dosyasına tıklayarak içine girip kurdum belkide windows 10 kullandığım için onun bi özelliğidir.

Windows 10 dan dolayı olabilir yanlış hatırlamıyorsam bende windows 10 da direk kurmuştum isoya girerek eğer kurulumda sorun yaşayan olursa yardımcı olabilirim.

MLHKLC

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar kurarken internet bağlantısı ve mail istiyo? ne yapmalıyım

edi35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
videoyu izlersen o eklentiyi nasıl kaldıracağını gösteriyor

exelan35

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler indirdim kurdum sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

exelan35

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar bana uçak araba gemi vs gibi işlerin maketleri lazım lazer de yapmak için yardımcı olursanız sevinirim

missbone

🌱Yeni Üye🌱
indirdim bende, paylaştığınız için çooook teşekkürler.:)

keslersdt

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.keslersdt.org
Arkadaşlar x7 yi kaldırıp x8 kurmak istediğimde eski sürümü kaldırmadan kuramazsınız diye hata veriyor format atmadan corel x7 yi tamamen nasıl kaldırabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

kubracetiner

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, ben Corel x8 deneme sürümü indirdim fakat crackleyemedim yardımcı olur musunuz ?

ossgur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.freelinereklam.com
türkçe kutdum ama hiç beğenmedim türkçe kurulumu ingilizceye nasıl çeviricez acaba bi bilen varmıki? hiç kimsede türkçe corel x8 i en ye çevirmenin yolunuda anlatmamış..

ayckrk

🌱Yeni Üye🌱
corel indirip kuramam gerekiyor

coreldraw graphics suite 2018 kuruluydu bilgisayarımda lisans istiyor sistemi geri yükledim çalıştı ama tekrar aynı durumu yaşadım yardımcı olurmusunuz burdaki youtube video kullanılmıyor diyor