Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer grafik tasarımcı arıyorum - Erzurum

Avrasya Proje

🌱Yeni Üye🌱
İlan içerik ve tarihinden dolayı güncelliğini kaybetmiş konudur.
Geçerliliği olan bir konu ise lütfen yeni konu açınız.

Freelancer grafik tasarımcı arıyorum

Aranan Şehir: Erzurum

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Şirketim Erzurumda.Ara sıradada olsa bu tarz işlerim oluyor. Bende çatpat öğrenmek zorunda kaldım birini bulamadığım için. ama mesleğim olmadığı için çok naadir kullanıncada unutuyorum. Tanışmak istiyorum böyle bilgili insanlarla. Ben tarif edeyim biride yapsın istiyorum. Hemde benim işim daha profosyonelce olur, hemde ticaret olur. Logo, antedli zarf kağıt vs.. ne olursa olsun.

E-posta: avrasyaproje@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

KorzayAksu

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle Hayırlı akşamlar, Adım Korzay Aksu Ankara da yaşıyorum lise son sınıf öğrencisiyim aynı zamanda da R ajans Creative de Grafik Tasarım bölümünde çalışıyorum çok tecrübeli değilim fakat azimli biriyim ve hızlı bir şekilde öğreniyorum tasarım işini, aynı zamanda web tasarım ve flash animasyon yapıyorum dediğim gibi çok iddialı biri değilim tecrübem yok pek fazla ama elimden geleni yapabilirim eğer ihtiyacınız olursa ********* adresinden bana ulaşabilirsiniz tekrarda iyi akşamlar..

baturbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
verdiğiniz adrese cv'mi ve sertifikalarımı gönderdim. gerekli örnek işler ve diğer bilgilerimi web sitemde bulabılırsınız

Avrasya Proje

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle Hayırlı akşamlar, Adım Korzay Aksu Ankara da yaşıyorum lise son sınıf öğrencisiyim aynı zamanda da R ajans Creative de Grafik Tasarım bölümünde çalışıyorum çok tecrübeli değilim fakat azimli biriyim ve hızlı bir şekilde öğreniyorum tasarım işini, aynı zamanda web tasarım ve flash animasyon yapıyorum dediğim gibi çok iddialı biri değilim tecrübem yok pek fazla ama elimden geleni yapabilirim eğer ihtiyacınız olursa korzay.aksu@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz tekrarda iyi akşamlar..
Teşekkür ederim İlanda belirttğim gibi burdan biri olsun istiyorum. Derslerinde başarılar canım kardeşim.

nurs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mail gönderildi. İyi çalışmalar.

hacibey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Lütfen verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz!

üstad bu konuda yardımcı olabilirim size isterseniz, adım ali göynük - ankara - 053********@**.com

mssahin88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mail gönderildi. iyi calısmalar..

mamican

🌱Yeni Üye🌱
Eğer henüz işi alan arkadaşım yok ise işinizi almak isterim. Muhammed ERDOĞAN ****

FORUM KURALLARINI OKUMALIYIM

fatih eke

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar

ben elazığda üniversite öğrencisiyim. freelance photoshop işleri yapıyorum. elazığda da webtasarımları yapmaktayım. size yardımcı olacağımı düşünüyorum. ilginizi çekerse yardımcı olabilirim.

Avrasya Proje

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Teşekkür ederim ilginize

Yalnız aradığım şehir Erzurum olarak yazdım. Erzurumdan bir freelance olsun istiyorum. Birlikte yapalım istiyorum.

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
eğer ilan güncel ise ben yapmak isterim. erzurum da grafik tasarım okuyorum. hem kendimi geliştirmiş olurum hem de size yardımcı olurum. iyi çalışmalar...

hizreklam

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer

Merhabalar

size yardımcı olabilirim Freelancer çalışıyorum

Avrasya Proje

🌱Yeni Üye🌱

forum kurallarını okumalıyım

koksaldalkiran

🌱Yeni Üye🌱
konu güncel ise işleriniz itina ile yapılır 1 yılı aşkın deneyimim vardır ve matbaa tecrübemde wardır. halen 1 matbaa nın tasarım işlerini yürütmekteyim.

meyrem

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım Olarak Size Yardımcı Olabilirim;Özel Logo Tasarımı,Kartvizit,Broşür Vb.İşlerde kendime fazlasıyla Güveniyorum.Uygun Baskı Fiyatlarım Bulunmaktadır FORUM KURALLARINI OKUMALIYIM