Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

içimizde en çok iz bırakan kitaplar...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
belki onlarca öykü, roman, şiir, deneme... vs okumuşuzdur. bazılarını unutmuşuzdur bile belki. ama bazıları bir ateş yakar ya, hani hiç sönmez... türü, konusu ne olursa olsun belki kendimizi bulmuşuzdur belki sadece uzaktaki bir yaşamı... belki sadece çok eğlenmişizdir... sizce bu anlamda sizin kitabınız hangisi? benim aklımda bir kaç tane var ama kuralımız sadece bir tane olsun...

benim özel kitabım kesinlikle ölü ozanlar derneği... ilk gençliğimden itibaren 10-15 kere okumuşluğum var. tabi bir o kadar da filmini izlemişliğim. herkese iyi zamanlar...

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
yasimi tutacaksin - Larry Collins, Dominique Lapierre
12 yasinda okumustum... su anda geldigim noktada einim ki bu kitabin bana ograttiklerinin payi var.

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
benim etkilendiğim sadece 2 kitap oldu şu ana kadar... biri "Ben 44 yaşındayım, oğlum 53" isimli bir kitaptı... ikincisi hala devam ettiğim "DaVinci Şifresi"...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Okudugum en iyi kitap Bir çift yürekti
Ama tartışmasız Bir dinazorun anıları da güseldi:)

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emile Zola-Germinal
Irvin Yalom-Nieztsche Ağladığında

her ikisinide okumayan arkadaslar varsa şiddetle tavsiye ederim :)

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Latife Tekinin "Sevgili Arsız Ölüm" adlı kitabı okuduğum en sıradışı kitaplardandı - bildik roman hafasının çok dışında bildik yazım üsluplarının çok ötesinde bir dile sahip bu kitapta yer alan küçük kızın olağanüstü hayal dünyası belki de beni en çok etkileyen şeydi:)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Patrick Suskind/koku Adlı kitap...
Hani her insanın kendine has bir kokusu vardırya, ya kokunuz olmasaydı...
Çooook sonralardan beyaz perdeye uyarlandı ama kitap gibi olamaz:)

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
parfumun dansı tom robıns

diger butun kıtaplarını okudum sonra ayrıntı yayınlarının hastası oldum :)

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
Okudugum en iyi kitap Reşat Nuri Gültekinin eseri yaprak dökümü defalarca okuyabilirim

bycagabey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Okurken bitmesini istemediğim o kadar çok kitap olduki bi tanesini yazarsam öbürlerine haksızlık etmiş olurum!

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
içimde iz bırakan o kadar cok kıtap var ki.. hangısını soyleyım nasıl bır tane ıle kısıtlayım kı..
pazarlık sunnettır :) sızınle pazarlık edıp gelın su 1 tane sınırlamasını kaldıralım ve ben bende ız bırakanları soyleyım sıze.. emınım yazdıklarımı okuyunca merak uyandırıp bırkac kısıye o kıtapları okuma hevesı uyandıracagım ne dersınız?

bir kadın düşmanı - - - reşat nurı guntekın (muhtesem bır ask hıkayesı)
sofinin dunyası - - - Jostein Gaarder (felsefeye dair ne varsa öğrendıgım 600 e yakın sayfaları arasında kayboldugum bır kıtap)
bir çift yürek - - - marlo morgan (okudugum en güzel ruhsal değişim kitabı(ruhsal değişim kendi tabirim))
mutlak peşinde - - - balzac (harika bir tutku romanı.. tutku ugruna neler kaybedılebıldıgının guzel bır gostergesı)
sergüzeşt - - - sami paşazade sezai (herkesın kendı hayatından gecen bır olayı bulabılecegınden emın oldugum bır hıkaye)
piraye - - - canan tan (YAZGIYA BİLE KAFA TUTACAK KADAR YÜREKLİ bir insanın hikayesi.. inanılmaz etkileyici ve kesilikle bir türk kadınının hayatı!!!)
yatmadan önce 100 fırça darbesi - - - melissa p. (cesur anlatımı ile başucu kitabı olabılecek bır kitap..)
arkadaş-dost-sevgili sizinki hangisi? - - - hıncal uluç (hıncal abiye yakışır bir anlatımla aşk kaleme alınmış..)
demiryolu serserileri - - - jack london (macera sevenleri kendıne baglayan bır kıtap kesınlıkle okunması gereken bır hıkaye)

bunlar etkılendıgım unutamadıgım kıtaplarımdan bazıları kendımı tutamazsam sevdıgım kıtaplar serısı cıkarıcam burda sabahı bulacak ondan sonra :)
umarım yazımın uzunluguna aldanmayıp kıtaplarımın ısım ve yazarlarına goz gezdıren bırılerı olur.. olursa cevap yazmaları benı mutlu eder.. 1 kişiye bıle kendı sevdıgım kıtaplardan bır tekını sevdırebılırsem ne mutlu bana :)
iyi okumalar.. ayrıca bu guzel konuyu acan arkadasıma cok tesekkur ederım can evımden vurdu benı :)

korhanya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bitmesin bu kitap,
bitmesin bu aşk,
bitmesin bu rüya.

herşart yerinde olsada alışkanlık bitirir hepsini.

her hissiyat gibi her kitap ta bir sürelik...

biri hariç.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
okuyan ılgılenen olur dıye umıtle beklıyorum kıtaplarla ılgılı yazılardan.. ne kadar az kıtap kurdu grafıker varmıs.. okumadan da olmuyor ki..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bitmesin bu kitap,
bitmesin bu aşk,
bitmesin bu rüya.

herşart yerinde olsada alışkanlık bitirir hepsini.

her hissiyat gibi her kitap ta bir sürelik...

biri hariç.

biri hariç? meraklanmamızı sağlayıp susmuşsunuz?

shedesign sana katılıyorum, ben sonradan bir kitap deyişime pişman oldum ve bence bu konu uzayıp gitmrliydi...

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Okudugum en iyi kitap Bir çift yürekti
Ama tartışmasız Bir dinazorun anıları da güseldi:)

bende katılıyorum (bir çift yürek) marlo morgan eseri çok harika bir kitap. insanı hayata bağlayan bir eser okunulmasını tavsiye ederim. birde (simyacı) Paulo Coelho eseri buda çok harika bir kitap benim en çok sevdiklerim şimdilik bu kadar.

Son düzenleme:

terapiZEZE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benim de etkilendiğim kitap çok fazla ben de bir kaçtane verim inşallah alıp okursunuz burda ki tavsiye ettiğiniz kitapları alıcam teşekkürler.şeker portakalı(jose mauro de vasconcelos)yanlızlar(tarık buğra)gazap üzümleri(steınbeck)auropanın incileri(nermin bezmen)ve en çok ama en çok etkilendiğim ağladığım kitap it dalaşı (bülent arpat).

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Okurken bitmesini istemediğim o kadar çok kitap olduki bi tanesini yazarsam öbürlerine haksızlık etmiş olurum!

Bazen ben de böyle hissediyorum. Kitap sevgisi budur aslında. Hiçbirini diğerinden üstün tutamaz insan. Ancak yine de biri veya birkaçı bir nedenden ötürü daha özel olabilir!

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende kitap okumayı çok severim ama okuduklarımın çogunun adını bile unutmuşum.. ama aklımda yer eden bi kaçını yazayım bende ..

maeve bınch-geri döneceksin
danielle steel-yaz bitmesin
duygu asena-aşk gidiyorum demez,aslında aşk da yok

bu üç kadının hayranıyım çok güzel anlatımları var ..

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
Reşat Nuri Gültekin-yaprak dökümü çok güzel bir kitap.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bende kitap okumayı çok severim ama okuduklarımın çogunun adını bile unutmuşum.. ama aklımda yer eden bi kaçını yazayım bende ..

maeve bınch-geri döneceksin
danielle steel-yaz bitmesin
duygu asena-aşk gidiyorum demez,aslında aşk da yok

bu üç kadının hayranıyım çok güzel anlatımları var ..

Duygu ASENA okuyunca bir tuhaf oluyorum ben. :) Haklı olduğu yönelr çok ama bazen saldırgan buluyorum dilini. Ama çoğu konuda hemfikiriz onunla. Allah rahmet eylesin.

Yaprak Dökümü çok haklısınız Merve. Ben dizisini bilinçli olarak hiç izlemedim. İçimdeki o hikaye ölmesin diye.