Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk afiş çalışmam. Yorum istiyorum

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir hafta önce photoshop çalışmaya başladım, ilk çalışmamda bu afiş çalışması oldu :)) sizler bu işi bliyosunuz yorumlarınız benim için önemli, yorum yaparsanız sevinirim.

handesonvh9.jpg

Benzer konular

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. si eğer türkiye de ise bu organizasyon neden tarih ingilizce yaptınız
2. si yazı karakterleri uyumsuzluk içinde
3. sü hande yener yazısı ve efekti bana göre hiç ama hiç olmamış..
4. sü beach party yazısı efektindeki beyazlık tam oluşmadığı için hoş durmuyor
5.si koza ve altındaki logo tam olarak seçilmiyor....

6. sı emeğinize sağlık...ilk çalışma olması bakımından bana göre aşılacak sorunlar...

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅

6. sı emeğinize sağlık...ilk çalışma olması bakımından bana göre aşılacak sorunlar...

mekanın ismi yabancı olduğu için böyle bişey yapmak geldi aklıma :hmm2:
yorumun için teşekkür ederim :kiss:

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bayram yeri gibi olmuş..
yazılar cok zayıf olmuş okunmuyor
gereksiz efekt cok..

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆

Bunları aynen uygula güzel bi başlangıç yapmış ol ;)

hande yener hocam bayram yeri gibi olacak elbette..

dimi yani :D

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hande yener olun ca bayram yeri gibimi olması gerekiyor :}

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Öhö öhö konuyu dağıtmayalım arkadaşlar lütfen konumuz ne ?

Bence : Mesajda söylediğiniz gibi ilk çalışmanız, olmasına rağmen daha önceden de biraz bilginiz var gibi gözüküyor. Ancak şu var. Hani bir söz vardır. "Nerde nasıl konuşulacağını bilmelisin" . Tasarımda içinde neyi nerede kullanıcağını bildikden sonra çalışmaya vasat gözü ile bakılmaz. Bu son günlerde tipografiden ve kötü font seçiminden çok bahsettiğimin farkındayım ancak çalışmalardaki hatalar bu yönde yoğunluk gösteriyor. Dediğim gibi neyi nerede kullanılmasını bilmeniz gerekiyor ilk başta. Yanlış efektler yanlış renk seçimi yanlış dekupe yanlış font seçimi... Yanlış anlamayın lütfen çalışma benim hoşuma gitmedi... Çalışmalarınızı bizimle paylaşarak kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz. Tekrardan yanlış anlamamız dileğimle yazdıklarımı kötülüğünüz için yazılmış olan cümleler olarak algılamayınız....

Saygılarımla...

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öhö öhö konuyu dağıtmayalım arkadaşlar lütfen konumuz ne ?

Bence : Mesajda söylediğiniz gibi ilk çalışmanız, olmasına rağmen daha önceden de biraz bilginiz var gibi gözüküyor. Ancak şu var. Hani bir söz vardır. "Nerde nasıl konuşulacağını bilmelisin" . Tasarımda içinde neyi nerede kullanıcağını bildikden sonra çalışmaya vasat gözü ile bakılmaz. Bu son günlerde tipografiden ve kötü font seçiminden çok bahsettiğimin farkındayım ancak çalışmalardaki hatalar bu yönde yoğunluk gösteriyor. Dediğim gibi neyi nerede kullanılmasını bilmeniz gerekiyor ilk başta. Yanlış efektler yanlış renk seçimi yanlış dekupe yanlış font seçimi... Yanlış anlamayın lütfen çalışma benim hoşuma gitmedi... Çalışmalarınızı bizimle paylaşarak kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz. Tekrardan yanlış anlamamız dileğimle yazdıklarımı kötülüğünüz için yazılmış olan cümleler olarak algılamayınız....

Saygılarımla...

yorumun için teşekkür ederim,
2 hafta önce photoshop cs2 kitabı aldım, bu yaptığım çalışma sadece kitaptan alıdığım bilgiler doğrultusunda uyguladığım bir çalışmadır. renk uyumuna gelince, adresi yeşil yapmam daki neden: handenin kıyafetinde yeşil renkler olması ve yapraklarda öyle, diğer yazılara gelince arkaplan kırmızı ağırlıklı olduğu için sıyah yazı kullanmayı tercih ettim :))
yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.
anladım ki ilk çalışmam olmamaış :lol::lol::lol:

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
adı üstünde ilk çalışma olmasını bekleme zaten sadece çalışmaları yap kötüde olsa bizimle paylaş sonra eleştirleri aynen uygula sitede ne bulursan oku derim çünkü bu sitede yazılanlardan grafikerliğe faydası olmayan bişe bulmassın her kelime bence grafikerliğe bi adım

bende acemiyim o yuzden diyorum :)

Son düzenleme:

ajan-s

🌱Yeni Üye🌱
değiştir ve tekrar sun bakalım o zaman yorum yapalım arkadaşım

Tuncer ATALAY

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tunceratalay.com
izleyici nerden başlayacak... adres üstte çok aceleci hemen gel mi diyor... gölge ve efektler çok gerekli mi olmasa ne kadar eksik kalırız... siyah beyaz bakarsan durumu sende görebilirsin... afiş uzak seyir amaçlı yapılır, bu durumda gözden kaçan unsur varmı bakmak lazım... dikkat çekici bir şahıs için yapılacak afişleri pek kolay çalışabiliriz ama bunların ötesinde bir grafik sanatçı konusu ile değil tasarımı ile afiş yapmalı... yani önce sanatın sonra mesajın gelirse senin afişin olur bu güzel bir hande afişi olabilir ama handeden çok senin olması için düşünmelisin bence doğru yola çıkan patikadasın devam et... başarılar

zibidiygonzales

🌱Yeni Üye🌱
kardeş sen uğraşmışsın caba sarfetmişsin insallah daha güzelleri olur inanıyorumda:D

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
valla kusura bakma beğenmedim ama yinede seni tebrik edicem hande yener gibi bi sanatcı bozuntusuna en uygun tasarımı yapmışsın helal olsun

grafik_adam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tipografisi çok kötü hatta tipografi yok bile.. Kusura bakma ama olmamış, biraz afiş tasarımlarını inceler tavsiyem. Kolay gelsin.. Kalın sağlıcakla..

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla kusura bakma beğenmedim ama yinede seni tebrik edicem hande yener gibi bi sanatcı bozuntusuna en uygun tasarımı yapmışsın helal olsun

yorumunu handeye değilde afişe yapsan daha iyi olucaktı + sanatçı bozuntusu dediğin kişi,

sezen aksunun 40 konserinde vokalistlik yapmış,
2 yıl asistanlığını yapmış,
türkiyede aldığı bir çok ödül var,
avrupada ilk 40 a girerek 17. olmuş, adından türk madonnası olarak bahsettiriyor.

böyle bir insan nasıl sanatçı bozuntusu oluyor anlamadım, handeyi sevmiyor olabilirsin ama bunu bu şekilde dile getirmene karşıyım. bu sadece hande için geçerli değil, eğer bir insan sonuna kadar gücünü zorlayıp bişeyler yapmaya çalışıyosa onu taşlamak değil alkışlamamız lazım. son sözüm sende gücünü sonuna kadar zorla derim

Mic_Beatz

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş renk olarak iyi, ama efekt açısından biraz kötü diyebilirim.
Ama ilk çalışman malum, idare eder seni...
Yorumları kulak arkası yapmazsan daha başarılı olabilirisin
kolay gelsin.