Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş başvurusunda bulunduğum cv örneğim

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cv.jpg

Görüntünün daha detaylı görünmesi için büyütüp yükledim bu yüzden kesim noktalarından (alt ve üst kısımlar) birkaçı gözükmemektedir. Kesilip yapıştırıldığı taktirde ilaç kutusu görünümü almaktadır.

Gelen ilk yorumdan sonra başlığı hatalı açtığımı anladım. Tüm bilgilerin yazılı olduğu cv bu kutunun içinde yer aldı. Tamamen başvuru sırasında diğer cv lerden ayırd edimek için yapılmış bir çalışma.

Son düzenleme:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Yaratıcı elbette ancak cv olarak kullanamazsınız; bilgileriniz çok kısıtlı. Kartvizit diyeceğim belki ama kartvizit kolay taşınabilir olmalı... Çok fonksiyonel olduğunu düşünmüyorum, ama güzel olduğunu düşünüyorum, ellerinize sağlık...

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yaratıcı elbette ancak cv olarak kullanamazsınız; bilgileriniz çok kısıtlı. Kartvizit diyeceğim belki ama kartvizit kolay taşınabilir olmalı... Çok fonksiyonel olduğunu düşünmüyorum, ama güzel olduğunu düşünüyorum, ellerinize sağlık...

Yorum için teşekkürler sayenize başlığı hatalı açtığımı gördüm ve gerekli bilgileri ekledim.

mmm_m

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu cv yi verirsen senin ne kadar özensiz olduğunu hemen farkedilerek diğerlerinden ayırdedilirsin..

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Yurt dışında ki grafiker arkadaşlarında cvleri var oldukça farklı ve yaratıcı işleri var buda bence yaratıcı bir iş ama biraz daha derlenmeli sanırım birde iş başvurularını normal cv ile yap yani ben öyle yapıyorum web sitenden downloada açabilirsin pdf olarak aslında.

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
bununla birlikte gercek cv nizide verırsenız belkı farkındalık yaratırsınız....
ama bıldıgımız cv ıllkı olmalı yoksa bu tek basına olumsuz bı ızlenım verebılır

skystar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.muratozcan.org
Fikir süper ama geliştirmeniz lazım prokpektüs eklenebilir mesela kullanım şekli dozajı endikasyonları vs vs vs.

Aynı zamanda ciddi iş başvurularındada kullanabileceğinize inanıyorum youth republic firmasının blogu olan yaraticidelilik.com sitesine bakabilirsiniz çok farklı yartıcı cv ler ile başvuru alıyorlar.

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yurt dışında ki grafiker arkadaşlarında cvleri var oldukça farklı ve yaratıcı işleri var buda bence yaratıcı bir iş ama biraz daha derlenmeli sanırım birde iş başvurularını normal cv ile yap yani ben öyle yapıyorum web sitenden downloada açabilirsin pdf olarak aslında.
Bu sadece diğer cv ler den ayrılmak için bir yöntem diyelim. Cv bu kutunun içinde rulo halinde :) Download a gerek yok kolaylıkla yapılabilir.

bununla birlikte gercek cv nizide verırsenız belkı farkındalık yaratırsınız....
ama bıldıgımız cv ıllkı olmalı yoksa bu tek basına olumsuz bı ızlenım verebılır
Prospektüs gibi daha detaylı bir şey olabilir dediğiniz gibi. Aslında kullanım şekli ve uyarılar şeklinde üç dört maddelik bir yazı koydum oraya.

Fikir süper ama geliştirmeniz lazım prokpektüs eklenebilir mesela kullanım şekli dozajı endikasyonları vs vs vs.

Aynı zamanda ciddi iş başvurularındada kullanabileceğinize inanıyorum youth republic firmasının blogu olan yaraticidelilik.com sitesine bakabilirsiniz çok farklı yartıcı cv ler ile başvuru alıyorlar.

Merak ettim o blogu hemen bakıyorum :)

Yorumlarınız için teşekürler.

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fikrini takdir ettim.En azından yaptığın amaca çok uygun.Böyle bir CV örneği,düzinelerceyi bırak tonlarca A4 kağıdına yazılı CV örneği arasında rahatça farkedilir.En azından bence yaptığın işin olumlu tarafı bu.Diğer taraftan,farkedildiğinde işverenden gelen tepki ne olur bunuda değerlendirmek gerek.Belki diğer arkadaşlarında dediği gibi üzerinde çalışılacak bir fikir.Bu projeden olmasa bile eminim bu fikri uygulayacak onlarca proje bulabilirsin...

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fikrini takdir ettim.En azından yaptığın amaca çok uygun.Böyle bir CV örneği,düzinelerceyi bırak tonlarca A4 kağıdına yazılı CV örneği arasında rahatça farkedilir.En azından bence yaptığın işin olumlu tarafı bu.Diğer taraftan,farkedildiğinde işverenden gelen tepki ne olur bunuda değerlendirmek gerek.Belki diğer arkadaşlarında dediği gibi üzerinde çalışılacak bir fikir.Bu projeden olmasa bile eminim bu fikri uygulayacak onlarca proje bulabilirsin...

Teşekkür ederim. Evet bunun gibi farklı cv örneklerim var ileride belki onlarıda paylaşırım.

qraphcer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maaş olarak 1000 mi istiyosunuz :)

bilmem garip geldi açıkçası.

son efe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım bende ilaç kutusu şeklinde cv yaptım hemde 24 farklı şirkete herkeze ayrı ayrı gönderdim. Kimisi anladı kimisi anlamadı CV olduğunu. Anı zamanda ben prospektüs bile koydum içine. Birazdan eklerim.

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
maaş olarak 1000 mi istiyosunuz :)

bilmem garip geldi açıkçası.

Zam yaptım 2000 oldu :tongueout:
Arkadaşım bende ilaç kutusu şeklinde cv yaptım hemde 24 farklı şirkete herkeze ayrı ayrı gönderdim. Kimisi anladı kimisi anlamadı CV olduğunu. Anı zamanda ben prospektüs bile koydum içine. Birazdan eklerim.

İlaç kutusunu bırak ilaç kolisi şeklinde yapsakta görmek istemeyen görmüyor. Görende yan etkilerinden korksa gerek tüketime geçmiyor...