Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
"Seri Katiller" serisinin 10. çalışması; Jack The Ripper nam-ı diğer Karındeşen Jack..!

SK10.jpg

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlik erdermir güzel çalişma.. görseller sağlam, ama sanki biraz daha text eklenebilirmiş çalişmaya.. tipo namina biraz boş kalmiş gibi..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ve karşımızda güzel bi çalışma daha...her seferinde daha çok yerine oturuyo taşlar...ürkütücü... renkler çok güzel siyah ve kırmızı ama bu sefer beni kırmızı olarak etkilemedi...kan kokusu geldi sanki...dikkat et olurmu canım seni kaybetmeyelim...etkilenmiyosun dimi...cici erdemirs...:):):)eline sağlık çok beğendim...

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kesinlikle bu çalışma mükemmel olmuş eline sağlık

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
ve karşımızda güzel bi çalışma daha...her seferinde daha çok yerine oturuyo taşlar...ürkütücü... renkler çok güzel siyah ve kırmızı ama bu sefer beni kırmızı olarak etkilemedi...kan kokusu geldi sanki...dikkat et olurmu canım seni kaybetmeyelim...etkilenmiyosun dimi...cici erdemirs...:):):)eline sağlık çok beğendim...

hehehehe, yok yahu ne etkilenmesi :devil:
:) çok teşekkür ederim cnm..

kesinlikle bu çalışma mükemmel olmuş eline sağlık

çok sağol üstad ;)

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
ellerine sağlık yine b,zler, katlıyamsı bir duygu içerisine sokarak etkiledin.

çalışman güzel herşey iyi ama tipografi biraz yalın kalmış. ortadaki deire bence yersiz geldi tabi siz nasıl düşünürsünüz bilmem ama buna binayen tipografide orda olmamış.

birde keskin hatlar kullanmışız solda ben tiıpografiyide ona blok şeklinde bir düzenle suna bilirsiniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bizide katil edecen sanırım :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Eh yine yapmışsın! Keşke Karındeşen Jack'in bulunamadığını vurgulasaydın. Bu adam bu anlamda bir efsane! Her efsane iyi örnekten olacak değil ya :) Ellerine sağlık.

purple

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok başarılı ellerine sağlık:)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com

çalışman güzel herşey iyi ama tipografi biraz yalın kalmış. ortadaki deire bence yersiz geldi tabi siz nasıl düşünürsünüz bilmem ama buna binayen tipografide orda olmamış.

birde keskin hatlar kullanmışız solda ben tiıpografiyide ona blok şeklinde bir düzenle suna bilirsiniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

Dostum öncelikle güzel yorumların için teşekkür ederim. Ortadaki deliği aslen "Karındeşen" ifadesinden dolayı kullanmıştım, ama bir rahatsızlık benim için de mevcuttu, yorumlarını değerlendirerek yeni bir çalışma daha yaptım, tekrar yorumlayabilirsen sevinirim. Kolay gelsin.

SK10-2.jpg

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com

Dostum öncelikle güzel yorumların için teşekkür ederim. Ortadaki deliği aslen "Karındeşen" ifadesinden dolayı kullanmıştım, ama bir rahatsızlık benim için de mevcuttu, yorumlarını değerlendirerek yeni bir çalışma daha yaptım, tekrar yorumlayabilirsen sevinirim. Kolay gelsin.

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
ikincisi çok daha güzel olmuş arkadaşim, ellerine emeğine sağlik..

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Eh yine yapmışsın! Keşke Karındeşen Jack'in bulunamadığını vurgulasaydın. Bu adam bu anlamda bir efsane! Her efsane iyi örnekten olacak değil ya :) Ellerine sağlık.

Teşekkür ederim efoja ;) Yalnız benim elimde olan dökümana göre Karındeşen Jack bulunuyor, hatta çalışma içerisinde geçiyor konusu bıçaklı adam resmi üzerinde ama özellike araştırmaya açık olsun diye okunaklı yapmadım o kısmını.

Bendeki dökümanda der ki;

Sonunda; Patricia Cornwell, adli tıp alanındaki derin bilgisi ve teknik becerilerinin üzerine 21. yüzyılın disiplini polis soruşturmalarını da uygulayarak elde ettiği somut bulgularla dünyaca ünlü ressam Walter Sickert'ın karındeşen jack olduğunu kanıtladı.

çok başarılı ellerine sağlık:)

Çok teşekkür ederim purple ;)

ikincisi çok daha güzel olmuş arkadaşim, ellerine emeğine sağlik..

Teşekkür ederim dostum, değişiklik konusunda beni ilk tetikleyici sensin zaten, sağol..

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık kardeşim... 2side güzel ama benim tercihim 2. çalışman...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
son haliyle başarılı bir çalışma olmuş kardeşim bayram izninde bir tipo çalışması bendemi yapsam ne cok zorluyorsunuz beni kardeşim :D yapmıcam diyorum ama gördükce insanın birseyler yapası geliyor. ellerine aklına sağlık kardeşim dikkat et kendine :D cok bulandırma kendini ;)

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com

SK10-2.jpg

evet şimdi bir ara göz atıyordum kim ne diyor diye benim yorumumu göz önünde bulundurmuşsun bü yüzden çok teşekkürler.

evet şimdi yerine oturdu gayet iyi oldu ama az bişey daha fontun puntosunu düşür bence. başarılar diliyorum. iyi çalışmalar sana.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yine güzel bir tipografi çalışması elinize sağlık.