Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi çalışmalarımda imza olarak kullandığım bir logo

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo da kullanılan kısaltma "fhy"

fjy.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ama sadece fy olarak algılanıyor gibi siz yazmasaydınız çok zor algılardım.

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet kısaltma biraz fy gibi kalıyor o sebeple bilgi olarak geçtim

ayrıca "antitasarim" senin de derin yorumlarından dolayı teşekkür ederim

sdbyrk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ucgenmedya.com
ben de "hy" olarak algıladım açıkçası. biraz daha ayrıntıya girmelisiniz bence. başarılar.

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fhy anlaşılmadığı gibi harfin sonundaki küçük bir nokta çok gereksiz bence logoda

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yeni hali

eleştiri ve önerileriniz ışığında tekrar düzenledim

lg_fhy55.jpg

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ilk bakışta fy gibi algılanıyor efoja ya katılıyorum ozaman aradaki h de ortaya çıkar emeğinize sağlık

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim şöyle bir yorumum olacak. şimdi bu öncelikle bir logo değil. zaten "logo" diye birşey de yoktur. herneyse. bu "amblem" denilen olay.

bu kısa açıklamadan sonra, şunu söylemek istiyorum. bu tarz çalışmalar matbaanın icad edildiği dönemlerde çok modaydı. o zamanın avrupasında şovalyelik gibi bir olay olduğu için, böyle kalkan-şilt üstüne motifler çok uygulanıyordu. oradan kalma bir gelenek.

şimdi şunu diyeceğim, 100-150 yıllık bir geçmişiniz olmadığına göre bu tarz eskiye ait bir çalışma niye? haa dersin ki "zevk benim değil mi seviyorum kardeşim?!" tamam o zaman ama, 21. yüzyılın tasarımcısı bu kadar geriden mi gelmeli? yani o zaman bütün işlerimizde TRAJAN kullanalım, en eski tipo o. mantıksız değil mi? :)

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim şöyle bir yorumum olacak. şimdi bu öncelikle bir logo değil. zaten "logo" diye birşey de yoktur. herneyse. bu "amblem" denilen olay.

bu kısa açıklamadan sonra, şunu söylemek istiyorum. bu tarz çalışmalar matbaanın icad edildiği dönemlerde çok modaydı. o zamanın avrupasında şovalyelik gibi bir olay olduğu için, böyle kalkan-şilt üstüne motifler çok uygulanıyordu. oradan kalma bir gelenek.

şimdi şunu diyeceğim, 100-150 yıllık bir geçmişiniz olmadığına göre bu tarz eskiye ait bir çalışma niye? haa dersin ki "zevk benim değil mi seviyorum kardeşim?!" tamam o zaman ama, 21. yüzyılın tasarımcısı bu kadar geriden mi gelmeli? yani o zaman bütün işlerimizde TRAJAN kullanalım, en eski tipo o. mantıksız değil mi? :)

Bakış açına şiddetle katılıyorum...

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tamam arkadaşlar ben den pes :) artık değiştirmiyorum