Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

net

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
netic6.jpg

arkadaşlar buda netin son hali sizlerin ve karahan arkadaşın sayesinde ben böyle birşey yaptım sağolun

melike14

🌱Yeni Üye🌱
Abla Az DeĞİlsİn Ben Olmasam Nasil Yapardin Onu Aaaa Abla Ben Melİke Bİlİyorum Eve Gelİnce Bana Çok Kizicaksin Puhaa:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kusura bakma ama hiç olmamış çünkü hiç okunmuyor. sen net olduğunu söylemesen hayatta anlayamazdım ben bunu

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
3, çalışma logo mu yada bunlar logomu

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
hayır gercekten kötü bi amacla sormadım yannış anlamayın yani logo olarak yaptıysanız ona göre bikaç sölicegim şey var cunku gercekten cok uzak bi logo çalışmasına bazen yannış yere acılabiliyor konular ve sizde başlık olarak logo çalışması yazmamışsınız o yuzden sordum

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
melike14 konu ile alakasız mesaj yazmayın lütfen

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın melike14:

Uyarıldığınız halde kötü tutumunuz devam ediyor. Başka bir uyarı gelmeyecektir. Bilginize...

şirine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben melike çolpan sitenize şimdi üye oldum ben sadece burada photoshopu öğrenmek istiyorum ablam da grafiker ama bişi öğretmiyo lütfen yadım edinn

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar beğenip beğenmeme bi lüksünüz var, ama verilen bir emek var emeğe saygı lütfen, konuyuda saptırmayalım, adminler yeterli uyarıyı yapıyor bence.

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben melike çolpan sitenize şimdi üye oldum ben sadece burada photoshopu öğrenmek istiyorum ablam da grafiker ama bişi öğretmiyo lütfen yadım edinn

pardon ama yazdıklarınızın konuyla alakası nedir?ben anlayamadım...

grafimerve illa ki bu çalışmalardan birini sunacaksan müşterine 1 numaranın üzerinde oynamanı öneririm.net yazısı ile bilişim yazısını orantılı hale getirmelisin.bilişim çok küçük kalmış.büyüteci de kaldırırsan dah hoş olur.kolay gelsin...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
pardon ama yazdıklarınızın konuyla alakası nedir?ben anlayamadım...

grafimerve illa ki bu çalışmalardan birini sunacaksan müşterine 1 numaranın üzerinde oynamanı öneririm.net yazısı ile bilişim yazısını orantılı hale getirmelisin.bilişim çok küçük kalmış.büyüteci de kaldırırsan dah hoş olur.kolay gelsin...

sağolun teşekkürler

şirine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş abla hep arkandayım

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:)grafimerve arkadaşım daha önceki net logonu da görmüştüm. Fakat logo olarak eleştirmeyi geçiyorum ilk bakışta göze hitap etmiyor. Karmakarışık ve yazı okunmuyor açıkçası üzülerek söylüyorum ama kötü gözüküyor.daha değişik birşeyler dene derim. Yinede ellerine sağlık.:)

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
:)grafimerve arkadaşım daha önceki net logonu da görmüştüm. Fakat logo olarak eleştirmeyi geçiyorum ilk bakışta göze hitap etmiyor. Karmakarışık ve yazı okunmuyor açıkçası üzülerek söylüyorum ama kötü gözüküyor.daha değişik birşeyler dene derim. Yinede ellerine sağlık.:)

sahibi net yazısının öyle olmasını istiyor o yüzden değiştiremiyorum

ceren_121212

🏅Acemi Tasarımcı🏅
net yazısı güzel aslında ama o büyüteçi çıkartırsanız daha iyiolur belkide ve bilişim yazısınıda ok işaretinin sonundaki çizgilerin tam ortadakine yatay bir şekilde yerleştirirsen iyi olabilir bu benm düşüncem tabikide ama emeğine sağlık iyi çalışmalar :D:D:D

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizimlerin yapılabilirliği açısından, ne denli usta olduğunuzu gösteriyor. ancak göz yorucu olmuş. büyüteçle bilişim gösterilebilirdi...

kolay gelsin