Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

rekabet kurumu- bunlar da benden

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
rekabetkurumudenetim1hq3.jpg

çalışmadaki mavi renk rekabet kurumunu simgelemektedir... çizgisel amblem R ve K harflerinin sembolüdür... amblemdeki yükseliş grafiğindeki K harfini simgeleyen çizgiler şirketleri temsil etmektedir, mavi olan daha başarılı bir grafik sergilemektedir çünkü rekabet kurumu denetimi altında çalışmaktadır...

rekabetkurumudunya1ar3.jpg

mavi renk kurumsallığı simgelemektedir... oklardan oluşan amblem kurumların birlikteliğini ve iç-dış ticareti anlatmaktadır... oklar sektörleri ve firmaları temsil etmektedir... amblemin tamamı, içinde çiçek olan bir güneşi simgelemektedir, çiçek, fikir birliğini, güneş güç ve başarıyı anlatmaktadır... içe dönük oklar fikir birliği yapan firmalar gibidir ve dışa döndüklerinde güneş gibi parlamaktadır, güçlü ve başarılı bir birlikteliğin sonucunu sembolize etmektedir, mavi renk yasal rekabet çerçevesinde olduğunu anlatmaktadır...

rekabetkurumuhedef1ir8.jpg

koyu kırmızı ve siyah renklerden oluşmuştur... renkler kurumsallığı ve ciddiyeti yansıtmaktadır... amblemde hedefe ulaşmak için çalışan firmaların yasal rekabeti anlatılmaktadır

Benzer konular

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
aaa olmuyo ama dişli rakipler çıkmış yahu :)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
3 boyutlu değil normalde sunum sadece 3 boyutlu dikkat çeksin die :)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet öyle oldu :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten çok anlamlı ve çok iyi süper bir rekabet olucak eminim. bol şanslar

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
vala oradaki en iyi logolar hep bu siteden kanımca dikatimi çekio yani biz aramızda kapışcaz gibi

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
1500 taneden 1000 tanesi Logo sitelerinden çalıntı abi ya.. ben utanırım şahsen insanlar nasıl yolluolar hayret

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
neyi neden yaptığını bilerek çalışman ve anlatman çok iyi. kırmızı siyah çalışman kurum logolarına daha yakın. mavi renk güven ve umudu da simgeler. rekabet kurumu sonuçta hakem durumunda olduğu, normları belirlediği ve müeyyide uygulayabildiği için siyah kırmızı tonlar daha uygun bence. iyi çalışmalar

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
neyi neden yaptığını bilerek çalışman ve anlatman çok iyi. kırmızı siyah çalışman kurum logolarına daha yakın. mavi renk güven ve umudu da simgeler. rekabet kurumu sonuçta hakem durumunda olduğu, normları belirlediği ve müeyyide uygulayabildiği için siyah kırmızı tonlar daha uygun bence. iyi çalışmalar

yorum için teşekkür ederim

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
3. Çalışmanız gayet uygun, net ve anlaşılır...Hedef kitleye mesajı en hızlı ileten 3. çalışmanız diye düşünüyorum...

Başarılar dilerim:)

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Son düzenleme:

Hat-Min

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Elinize sağlık ama favorim 2. si oldu çok sade ve şık duruyor.

helenistik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok beğendim süper. ama 1. ya da 2. seçerdim ben olsam. kolay gele