Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Sigara Sağlığa Zararlıdır." AFiş Çalışması..

bissquit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fotograftaki bizzat kendimdir..Deneme Çalışmalarımdan bir tanesi =)

n1390759911302272586733.jpg

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Foto, brush, çalışma alanınız güzelde, yazıların iç içe girmesi ve mavi kırmızı tonlama yerinde olmamış..Ama üzerinde biraz daha düzenlemeyle sonuca ulaşmanız an meselesi..Kolay gelsin.

organic.candy

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazılar iç içe girmese daha iyi olurdu onun haricinde çalışma gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık...

bissquit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim =) daha da içiçe sokucaktım ama bu kadarında kestim..böyle çalışmayı seviyorum..hoşuma gidiyo tipografi ile ugraşmak =)

bissquit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Foto, brush, çalışma alanınız güzelde, yazıların iç içe girmesi ve mavi kırmızı tonlama yerinde olmamış..Ama üzerinde biraz daha düzenlemeyle sonuca ulaşmanız an meselesi..Kolay gelsin.

kırmızının "DUR" anlamına gelmesi ve sigara içilmez ibaresnde kullanılması ve dumansız hava sahasının mavi olması maviyi temsiz etmesi sebebi ile o renkleri kullandım..yazıların içiçe olmasını da bir üstteki yorumumda anlatmaya çalıştım..yapıcı eleştirileriniz için teşekkür ederim..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim =) daha da içiçe sokucaktım ama bu kadarında kestim..böyle çalışmayı seviyorum..hoşuma gidiyo tipografi ile ugraşmak =)

Anlıyorum ama zıt renklerle çalışman daha mantıklı..Daha iç içe soksan sorun değil belki de ama harf aralığıını düşürmen ve buna tipografik çalışma demen yanlış bana kalırsa:) Katlı şekilde gelmesi daha cazip şekle gelmesine sebeptir..Ama yinede tebrik ediyorum ve kişinin sigaradan öleceğini kabullenmekte başarılı bir vurgu:) Tebrik ederim

bissquit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sağolun tekrardan herkesin yorumları benim için değerlidir :)

montana26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel bir çalışma tebrikler.

agra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel eline sağlık. özellikle "sigara içmek ağrılı ve yavaş bir ölüme neden olabilir" güzel olmuş "sigara içmek öldürür" yerinede "sigara içmek süründürür yazmak gerek bence. çünkü tiryakiler hemen savunmaya geçiyor; "sigara içmeyende ölüyor" diye

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Estetik göremedim. Yaptım oldu olmuş.
Konu seçimi başarılı.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine emeğine sağlık fakat tam anlamıyla bitmiş bir çalışma değil üzerinde düzenlemeler yapılmalı ve renkler konusunda da düşünülmeli diye düşünüyorum mavi ve kırmızı belki başka tonları kullanılabilirinir.
paylaşım için teşekkürler

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Anlamlı bir çalışma olmuş. Sigara içmenin ölüme sebebiyet verdiği yazı kısmını(Kırmızı) biraz daha ön planda tutardım ben olsam.
Ek olarak; çalışmanızı görünce canım sigara içmek istedi :) bende ters tepki yapıyor bu tür afişler nedense :D

Ya da kırmızı yazıları mavi, mavileri de kırmızı yapmak. Böylece; "sigara içmek öldürür" daha gözönünde olurdu gibi düşündüm.
Kolay gelsin.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten çok başarılı. Bende sigara kullanıyorum şimdi ürktüm geçekten bırakmayı bile düşünebilirim.Emeğine sağlık