Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi yaptığım bir gif çalışması

reaper8100

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eğer ilginizi çekerse, videolu anlatım hazırlayarak buraya ekleyeceğim. umarım hoşunuza gider.
tabancaanime.gif

reaper8100

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız icin teşekkürler arkadaşlar. bu arada silah konusunda detay çalışması yapmadım sadece hareket mekanizmasını aktardım, detay vermeye başlayınca insan kendini tutamıyor :). sonraki çalışmalarımda detay olayınıda daha iyi aktarmaya calısırım. tekrar tesekkürler...

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tebrik ederim güzel olmuş.
detaya girdiğinizde çıkıcak sonucu çok merak ettim
umarım yakın zamanda daha detaylı olanınıda görürüz.
kolay gelsin

DogalGaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlamadığım 6 el ateş ederek nasıl 54-60 arası mermi çıkarttı o silah :p şaka bi yana güzel olmuş

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışma hoş oldu ama yanlış yerde konu açtığınız için gereken yere taşıyorum:D

anlatım hazırlarsınız çok daha da güzel olucağını düşünuyorum... bende çok merak ettıım:)

teşekkürler

reaper8100

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler... en kısa zamanda anlatımını hazırlayarak buraya yerleştireceğim işlerimin şu ara yoğunluğundan çok geç saatlerde pc başına geçebiliyorum.. bu yüzden, önce çalışmayı ekledim. ama anlatımınıda hazırlıyacağım. tekrar teşekkürler.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
hangi programda yaptığınız bende merak konusu onun dışında güzel olmuş başarılar..

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
bence super bir gif tebrikler

reaper8100

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işte çalışmamın videosu arkadaşlar

çalışmamın bir kısmını video olarak aktarıyorum arkadaşlar. video kaydı ve siteye yükleme uzun sürdüğü için parça parça ekliyorum. yüksek çözünürlükte hazırlamama rağmen video kötü görünüyor. isterseniz videoyu avi olarak rapide aktarıp linkde verebilirim videoyu izledikten sonra sizlerin yorumuna bırakıyorum bu konuyu. umarım işinize yarar.
İzlesene.com : Video - photoshop gif

not1: çalışmamdaki tüm hareketli parçaları ctrl+j(duplicate layer) ile çoğaltıp ctrl+t (freetransform) ile yönlerini değiştirerek kademe kademe sahneleri hazırladım. örnek olarak: tetikte 3 görüntü var. 1. görüntü ilk hali, 2. görüntü tetiğin biraz çekilmiş hali, 3. görüntüde tetiğin tamamen çekilmiş hali. animasyona bu hareketleri aktarırken her framede görüntülenecek olan tetik görüntüsü dışındaki diğer tetik hareketlerindeki göz işareti kapatılır.
not2: isteyen arkadaşlar olursa psd dosyasınıda rapid üzerinden aktarabilirim.

Son düzenleme:

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
başarılı, kırmızı fondaki yazıyı biraz daha belirgin yapmayı dene bide;)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Emeğine sağlık
Öğretici hoş bir çalışma olmuş
Saygılar